•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اداره برنامه ریزی، آمار و اطلاعات سازمان از اجرای طرح پایش آمار تولید واحد های صنعتی، معدنی و صنفی در استان البرز خبر داد.
   مراسم گرامیداشت روز صادرات خراسان جنوبی با حضور معاون کمک‌های فنی اعتباری سازمان توسعه تجارت، معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان جنوبی و مدیران و فعالان اقتصادی خراسان جنوبی برگزار و از 8صادرکننده ...
   طرح شهرک متالورژی در منطقه آزاد اینچه برون با سرمایه گذاری 6هزار میلیارد تومانی ایجاد می شود. طرح این شهرک با هدف ایجاد ارزش افزوده و توسعه صادرات صنایع معدنی به اجرا در می آید.
   مدیرکل خدمات بازرگانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت :
   مدیرکل دفتر امورخدمات بازرگانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت از تعدادی واحد صنعتی استان فارس برنامه کاربردی وراهبردی 5 سال آینده با محوریت ۸۰درصدی بخش خصوصی تدوین شده است.
   مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:‌طرح ویژه نظارتی میزان با هدف کنترل دستگاه های توزین ، اوزان و مقیاس ها در استان در حال اجراست.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: در شش ماهه اول سال جاری بیش از 400 هزار تن سیمان توسط شرکت سیمان قاین تولید وحدود 50 درصد آن صادر شد که این میزان نسبت به مدت مشابه ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در هشتمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان گلستان از پلمپ واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان بر برخورد با برداشت‌های غیرمجاز معدنی تاکید کرد و گفت: سازمان صنعت و معدن بیشتر از وظایف خود در زمینه برخورد با برداشت‌های غیرمجاز معدنی وارد شده است.
   مدیرکل خدمات بازرگانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت :
   مدیرکل خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت توجه به بخش خصوصی در برنامه های آینده دولت را یک اصل دانست و گفت: در برنامه ششم توسعه بخش خصوصی میدان داری خواهید کرد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: میزان صادرات استان در هفت ماهه سالجاری به وزن 772 هزار و 805 تن و ارزش دلاری 261 میلیون و 864 هزار و 596 دلار بوده ...