•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   قائم مقام‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید گفت: اجرای طرح رونق تولید در سال 1396 به خصوص در مورد واحد های تولیدی بیشتری هم ادامه خواهد داشت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: به منظور رونق تولید در این استان 6 هزار و 770 میلیارد ریال تسهیلات به 948 واحد تولیدی و بنگاه های کوچک اقتصادی در این استان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌گلستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: تا کنون ۴۲۳ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۵۰ واحد صنعتی و تولیدی پرداخت شده است.
   بهره برداری از اولین کارخانه تولید درب و پنجره های upvc جنوب شرق کشور با استفاده از دستگاه های پیشرفته رباتیک، اولین کارخانه تولید امولسیون جنوب کرمان، طرح ابتکاری مجری کارخانه تولید نایلون و نایلکس ...
   همزمان با دهه با شکوه فجر انقلاب اسلامی 2 واحد صنعتی در زمینه فراورده‌های نوشیدنی و طیور در شهرک صنعتی نظرآباد استان البرز مورد بهره برداری قرار گرفت.
   با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در رشت:
   با حضور دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و محمد علی نجفی استاندار گیلان طرح توسعه تولید پایاکلاچ با ظرفیت تولید 450 هزار فنر خورشیدی کلاچ خودرو برای اولین بار در کشور افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان تاکید کرد:
   در نشست رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی با جمعی ازبانوان کارآفرین استان بر حضور فعال بانوان در عرصه های اقتصادی تاکید شد.
   14 طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری با حضور مدیران دولتی و صنعتی استان به بهره برداری رسید.
   طی مراسمی در روز ۲۲ بهمن بارج آب رسان منحصر بفرد ۷ هزار تنی با حضور استاندار بوشهر آب اندازی شد.
   مسئول حوزه بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در دی ماه سال جاری 270 مورد سفارش بازرگانی و تجاری در این استان ثبت شد.