•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی گفت: ۲۳۰۰ محدوده ابطالی و بلوکه شده معدنی استان که از سالیان پیش بر روی کالک سازمان بلاتکلیف بوده از اول دی۹۴ آزاد می‌شود.
   درنشستی با حضور مسئولان صنعتی استان تهران در خصوص اجرایی شدن مصوبه مقام عالی وزارت در سفر سال گذشته به شهرستان ورامین پیرامون ایجاد صندوق جمع آوری عوارض صادرات سالامبور تبادل نظر شد .
   رئیس اداره امور اصناف و تشکلهای سازمان صنعت،معدن و تجارت کردستان دراجلاس ماهیانه اتاق اصناف شهرستان سنندج گفت:رویکرد قانون نظام صنفی و آیین نامه های اجرایی آن تسهیل و آسان نگری در امور متقاضیان و ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   یس سازمان صنعت و معدن استان کرمانشاه تاکید کرد که کرمانشاه ظرفیت بالایی در تولید و فرآوری منیزیم از سنگ دارد و یک سرمایه گذار کار خرید زمین و مطالعات خود را شروع کرده و به زودی کار استخراج منیزیم را ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان شمالی از برگزاری آئین بزرگداشت تجلیل از صادرکنندگان نمونه خراسان شمالی و تقدیر از 8 صادر کننده نمونه وبرتراستان خبر داد.
   در جریان سفر به استان البرز صورت گرفت:
   معاون اول رییس جمهور از یک واحد تولیدی،سازنده ماشین های کشاورزی به صورت سرزده بازدید کرد.
   ماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به ضرورت تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه بر حمایت از شرکتهای دانش بنیان تاکید کرد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در نشست مشترک با رئیس نظام مهندسی معدن ایران گفت: بدون حضور مسئول فنی معادن هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد شد.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت،‌معدن و تجارت گلستان با اشاره به اثرات منفی مصرف محصولات قاچاق بر سلامت مردم و تبعات اقتصادی آن در جامعه افزود:یکی از راههای مقابله با این پدیده معرفی مشخصه ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان گفت:موضوع حمایت از واحدهای دریافت کننده گواهینامه حقوق مصرف کنندگان در کارگروه تولید استان مطرح خواهد شد.