•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   واحد تولید سازه های فولادی با حضور محمد تقی کره ای، رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت و تعدادی از مدیران و مسئولین ...
   یک هزار و 893 مورد بازرسی در سطح استان کردستان از واحدهای صنفی و غیر صنفی در یک هفته صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: راه اندازی دو خط تولید «ورق های دکرا» و «پیش رنگ» در کارخانه یخچال سازی پیش بینی شده است.
   توسط سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران بررسی شد:
   حضور 40 شرکت ایرانی در نمایشگاه ایران پروژه کشور ترکمنستان توسط سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران بررسی شد.
   همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت همراه ؛
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از افتتاح 17هزار میلیارد ریال پروژه در استان کرمان ، همزمان با سفر رئییس جمهور ، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از اعضای هیئت دولت به استان کرمان خبر داد.
   با همراهی معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن وتجارت انجام شد :
   استفان لوفون نخست وزیر سوئد در ارائه سفر سیاسی و اقتصادی خود به ایران از خط مونتاژ کامیونهای اسکانیا در کارخانه تولیدی‌ شرکت ماموت دیزل در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیشرفت 100 درصدی سیمان مارگون (هلال خاورمیانه) گفت: فاز دوم کارخانه سیمان مارگون با تولید کلینکر آماده افتتاح است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سهمیه نخست استان در تسهیلات رفع موانع تولید چهار هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال بود که با ۱۵۳ درصد رشد به ۳۳۳ واحد تسهیلات افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: صنعت نساجی این استان با حمایت های دولت تدبیر و امید و با اجرای طرح رونق در حال تقویت است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 2 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات برای راه اندازی واحدهای صنفی جدید در استان اختصاص یافته است.