•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: امسال در طرح رونق و تسهیلاتی که خود بانک ها به واحدهای صنعتی پرداخت کرده اند، در مجموع پنج هزار و 650 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
   نمایشگاه کالای ایرانی ، برند استانی اقتصاد مقاومتی در چهارمحال و بختیاری با حضور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در شهرکرد افتتاح شد.
   دومین گردهمایی معاونان توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استانهای کشور در چابهار در حال برگزاری است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:طرح فروش فوق العاده ویژه ایام نوروز در 400 واحد صنفی چهارمحال و بختیاری اجرا می شود
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 96 خبر داد.
   تسهیلات پرداخت شده به 317 واحد تولیدی استان کردستان در بخش صنعت و کشاورزی مبلغ 106 میلیارد و 278 میلیون تومان بوده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از سرمایه گذاری بیش از 17 هزار میلیارد ریال در بخش صنعت استان طی سه سال و نیم گذشته خبر داد.
   نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی :
   نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اقتصاد مقاومتی را راه‌کار نجات کشور اعلام کرد و گفت: یادمان باشد، اقتصاد مقاومتی به معنی اقتصاد پیشرفته دانش بنیان مبتنی بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۳۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی خبر داد و گفت: درمجموع تاکنون ۲ هزار و ۳۸۷ میلیارد و ۱۳۳ میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت‌ شده ...
   نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم با حضور سرمایه گذارانی از کشورهای مالزی، آلمان ، چین ، کره جنوبی ، سنگاپور و ایتالیا در اهواز برگزار شد.