•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تلاش برای رفع مشکلات و موانع فراروی واحدهای صنعتی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان خراسان شمالی گفت: هیات تجاری متشکل از20 نفر از بازرگانان و فعالان تجاری استان خراسان شمالی به هندوستان سفر کردند
   طی سال گذشته دراستان آذربایجان شرقی صورت گرفت:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی گفت:اعزام هیئت های تجاری و بازاریابی استان آذربایجان شرقی به کشورهای چین ، روسیه و ترکیه همچنین پذیرش 8 هیئت تجاری و بازاریابی از کشورهای مجارستان ...
   مدیر کل دفتر نظارت های غیر دولتی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: قیمت،کیفیت،خدمات پس از فروش و رضایتمندی مشتری 4 شاخص اصلی که توسط انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان مورد بررسی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: با هدف تقویت و رفع مشکلات مالی و سرمایه در گردش لوله گستر اسفراین، 60 میلیارد ریال تسهیلات به این شرکت پرداخت خواهد شد.
   رییس خانه صنعت، معدن و تجارت اصفهان:
   رییس خانه صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: زنان در رشد صنعت نقش چشمگیری دارند و توجه به نقش زنان در این حوزه، ضامن رشد و بالندگی صنعت خواهد بود.
   اختصاصی/نتایج سفر هیات دولت به سیتان وبلوچستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان نتایج سفر وزیر صنعت ، معدن و تجارت به استان را تشریح کرد
   اختصاصی/ مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: احداث یک مجموعه تولیدی در منطقه توسعه اجتماعی را به دنبال خواهد داشت و حرکت گسترده به سمت توسعه سیستان و بلوچستان با مشارکت بخش خصوصی و حمایت‌های دولتی صورت می‌پذیرد.
   اختصاصی/
   در ادامه سفر استانی هیات دولت به استان سیستان و بلوچستان، صبح روز چهارشنبه «مهندس نعمت‌زاده» با هیات همراه خود از شهرک صنعتی محمدآباد زابل بازدید کرد.
   رییس پژوهشکده علوم و صنایع غذایی مشهد گفت: امسال ایجاد مرکز تحقیقات غذای حلال در این پژوهشکده به عنوان یک اولویت مهم، اجرایی و فعال می شود.