•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در دویست و شصت و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در بندرگز گفت : از ابتدای سالجاری تا کنون ۶۰۱ نفر شغل جدید در حوزه صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ...
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از صادرات بالغ بر 387 میلیون دلاری از گمرکات و بازارچه های مرزی استان به کشور پاکستان ، طی 10 ماهه امسال خبر داد.
   هیات دولت با هدف ساماندهی فعالیت های صنایع و صنوف مستقر در خارج از محدوده های شهری شمال شرق تهران (جاجرود، سعیدآباد، خسروآباد، تپه‌سیف، کمرد و سیاه‌سنگ) مقرر کرد کارگروهی با مسئولیت وزیر کشور و عضویت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بمنظور بررسی مسائل و مشکلات تعدادی از واحد صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و شهرکهای صنعتی بوشهر 2 بازدید کرد.

   دوره آموزشی استخراج رمز ارزهای دیجیتالی برای روسای ادارات شهرستان های تابعه جنوب استان اذربایجان غربی و کارشناسان در مهاباد برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از اجرای 5 طرح این سازمان برای ایام پایان سال خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت : مجموع صادرات از گمرگات و بازارچه های مرزی استان بدون احتساب منطقه آزاد چابهار در 10 ماهه امسال 872 میلیون و 743 هزار و 755 دلار بوده ...
   رئیس سازمان صمت اصفهان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان اعلام کرد: ۶۱۲ پروانه بهره‌برداری در یک سال گذشته در بخش صنعت این استان صادر شده است.
   رئیس سازمان صمت سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه افزایش نظارت‌ها بر بازار شب عید در دستور کار است، گفت: در این راستا خریداری یک هزار و ۱۰۰ تن میوه پیش‌بینی شده است.
   از ظرفیت بانوان در پست های مدیریتی باید بیشتر استفاده شود.