•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   به گفته سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری تاکنون 12 هزار قالیباف از خدمات بیمه‌ای در این استان بهره مند شدند.
   با آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از 14 اردیبهشت ماه تا 22 اردیبهشت ماه امسال در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان 255 مورد تخلف کشف گردید که در این رابطه 214 ...
   فرش 600 متر مربعی ، یکی از دست بافته های شاهکار تبریز همزمان با نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ، مرداد امسال در تبریز رونمایی می شود .
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان با اشاره به افزایش فوق‌العاده همکاریهای و گزارشات مردمی در زمینه گرانفروشی گفت: 90 درصد گزارشات مردمی منجر به کشف تخلف شده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون افزون بر10 هزارقطعه درتنها واحدصنعتی پلی پروپیلن انبساطی کشور در چهارمحال و بختیاری تولید و روانه بازار مصرف شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با تولید شبکه های چدنی در این استان ، از خروج ارز از کشور جلوگیری و ایران به خودکفایی رسیده است.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 112هزار و 682 تن آهن اسفنجی در مجتمع فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری تولید و روانه بازار مصرف شده است که افزایش27 درصدی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: 9 دوره آموزشی مقدماتی و ارتقای مهارت قالیبافان با بیش از 510 میلیون ریال اعتبار در تمامی شهرستانهای ایلام در حال برگزاری است.
   147 فقره پرونده تخلف به ارزش دو میلیارد و 506 میلیون و 993 هزار ریال از ابتدای سالجاری تاکنون برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: در سال 1397 شاهد افزایش رشد 20 درصدی میل به سرمایه گذاری در استان خراسان جنوبی بودیم.