•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد:
   چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته باحضور استاندار یزد و هیات همراه ، فرماندار و دیگر مسئولان استان در نمایشگاه بین المللی یزد به مدت چهار روز گشایش یافت.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد : با توجه به پتانسیل های معدنی استان ، بیش از نیمی از معادن غیر فعال استان زنجان قابل توسعه و راه اندازی مجدد هستند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت : یکی از اولویت های اصلی سازمان احیاء واحد های راکد و غیر فعال می باشد که به نحوی که طی چهار ماه نخست سال جاری 12 واحد صنعتی راکد و غیر فعال با اشتغال 129 ...
   رد 4 ماهه ابتدای سال ؛
   در 4 ماهه ابتدایی سال 1398 ، میزان تراز تجارت خارجی استان به رقم مثبت 211 میلیون و 787 هزار و 350 دلار رسیده است
   مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران :
   با اجرای طرح احیای معادن کوچک در کشور ، معادن غیر فعال استان زنجان مورد بررسی قرار گرفته و پتانسیل های موجود جهت حضور سرمایه گذاران شناسایی و معرفی می گردد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: فاز اول یوتیلیتی پتروشیمی لردگان، به عنوان بزرگترین طرح صنعتی زاگرس مرکزی وارد مدار تولید شد.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۹ هزار تن شکر در استان در دو حوزه اصناف و مصرف خانوار توزیع شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از صدور 277 فقره جواز تأسیس با سرمایه‌گذاری 12 هزار و 862 میلیارد ریال خبر داد و گفت : با صدور این مجوزها برای 5026 نفر اشتغال پیش‌بینی‌ شده است.
   رئیس امور اصناف و تشکلهای صنفی استان هرمزگان گفت : ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب، از اقدامات جدی کمیسیون نظارت بر اصناف در سالجاری است که با استمرار این طرح ضمن ساماندهی صنوف زمینه کنترل و ...
   در چهار ماهه اول سال 98 انجام گرفت:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از انجام بیش از 73 هزار مورد بازرسی در چهار ماهه اول سال 98 در استان خبر داد .