•  
  • فهرست اخبار با تصویر

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه بهاره در یاسوج خبر داد.   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در هشتمین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان قم گفت : صادرات استان در 11 ماهه سالجاری 171 هزار تن کالا بوده است که نسبت به سال قبل 14.5 درصد رشد را نشان میدهد .
   طی مراسمی با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران،استاندار خراسان رضوی، مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی شمال شرق کشور و سایر مسئولان ...
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 53 پرونده تخلف نانوایی ها در این شهرستان تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: نوسازی تجهیزات و ماشین آلات واحدهای صنعتی موجب رونق تولید و افزایش سطح اشتغال استان خواهد شد.
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد : تشدید بازرسی از واحد های صنفی در روز های پایانی سال با تمامی قوا و سرعت بیشتر در حال انجام است.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت از راه اندازی میز خدمت الکترونیکی در سازمان صنعت،معدن و تجارت خبر داد.
   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان سراوان :
   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان سراوان در جلسه کارگروه گندم ، آرد و نان که با حضور مسئولین دستگاه های مرتبط برگزار گردید ، اظهار داشت : می بایست نظارت بر واحدهای نانوایی و بررسی وضعیت پخت ، ...
   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان سراوان :
   در جلسه کارگروه تنظیم بازار و کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات شهرستان سراوان بر همکاری و مشارکت کلیه ادارت ،نهادها و دستگاههای دولتی در زمان اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۸ تاکید شد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان :
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تأکید براینکه کسری شکر در بازار وجود ندارد، گفت: عده ای فضایی در بازار ایجاد کرده‌اند که که قیمت شکر را افزایش داده است