•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم مشکل تأمین ارز را مهم‌ترین چالش سرمایه‌گذاری در انرژی‌های خورشیدی دانست و گفت: از سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های خورشیدی حمایت ویژه می‌شود.
   معاون سازمان صنعت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در 7 ماهه سال جاری ضمن انجام بیش از 132 هزار مورد بازرسی از بنگاههای اقتصادی نزدیک به 4 هزار فقره پرونده تخلف صنفی تشکیل شد .
   معاون سازمان صنعت آذربایجان غربی اعلام‌کرد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: هشت هزار و 998 انبار در استان موجود است که از این تعداد یک هزار و 339 انبار کالا در سامانه جامع بارگزاری این سازمان ثبت شده ...
   رییس سازمان صنعت استان فارس اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس از ادامه ثبت ‌نام متقاضیان واحدهای تولیدی،صنعتی و اصناف تولیدی جهت استفاده از تسهیلات بانکی طرح رونق تولید سالجاری در سامانه بهین یاب خبر داد.
   در نشست با فعالان بخش معدن خراسان جنوبی مطرح شد؛
   مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت های معدنی کشور گفت: با توجه به پتانسیل ها، ظرفیت ها و توانمندی کشور در بخش معدن، توجه و تمرکز بر این بخش می تواند باعث توسعه مناطق روستایی و ایجاد اشتغال ...
   معاون نظارت سازمان صنعت استان همدان:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان همدان در نشست بررسی نوسانات بازار و نحوه قیمت‌گذاری و نظارت و بازرسی در حوزه موبایل اعلام کرد:پیشی‌گرفتن تقاضا از عرضه مهمترین معضل بازار موبایل ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۹ نفر در قالب تسهیلات فراگیر و روستایی جهت دریافت تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت قالیبافی به بانک‌های عامل معرفی شدند .
   رییس نظارت سازمان صنعت کردستان:
   از 12 آبان ماه لغایت 18 آبان سال جاری از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 45 مورد گزارش مردمی دریافت و از این تعداد16 مورد تخلف احراز و در این زمینه پرونده تشکیل و به ...
   اعضای کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان تصویب‌کرد؛
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در قالب تسهیلات رونق تولید ، ۶۶ واحد تولیدی استان حدود ۲۷۶۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند.
   در شش ماه امسال بیش از 757 هزار تن محصولات استان مرکزی به ارزش 520 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد که نسبت به مدت مشابه در سال 96 افزایش 12 درصدی را نشان می دهد .
Page created in 2.6211340427399 seconds.
memoryUsage : 29406Kb