•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 950 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی گلستان پرداخت شده است .
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان گلستان :
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان گلستان گفت : عملکرد بانک های خصوصی در حمایت از تولید ملی ضعیف بوده و این یک واقعیت است.
   رییس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی:
   با تاکید بر اینکه کشور در شرایط خاص به سر می برد اظهار داشت: دشمن در حال حاضر اقتصاد ایران را مورد هدف قرار داده و ما برای خروج از این وضعیت باید برنامه‌ریزی داشته باشیم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 97 بیش از 200 مصوبه داشته که تاکنون 60 درصد آن‌ها اجرایی و مابقی آن‌ها درحال پیگیری است.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت هرمزگان ،اظهار داشت: بر اساس برنامه های اقتصاد مقاومتی تقویت تولید داخلی، حل مشکل رکود واحدها و رفع بیکاری از اهداف و برنامه های کارگروه رفع موانع تولید استان است.
   با تشکیل جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در جنوب کرمان جهت حل مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی برای حل مشکل ۱۳ طرح مهم منطقه تصمیم گیری شد که تحقق این تصمیمات نقش مهم و اساسی در رونق اقتصاد منطقه خواهد ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سه ماهه اول امسال۲۲ جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۳۴۶ میلیارد ریال صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در تیرماه امسال ضمن بازرسی از ۱۲ هزار و ۲۳۷ واحد صنفی ۵۹۶ پرونده تخلف تشکیل شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی از آغاز طرح توزیع لاستیک برای ماشین های سنگین موردنیاز رانندگان شاغل در بخش حمل‌و نقل جاده‌ای بر اساس نرخ مصوب با استفاده از تولیدات داخلی و واردات خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در بازه زمانی 16 تیر تا 26 تیر امسال 9 هزار و 203 مورد بازرسی از واحدهای صنفی وغیر صنفی (تولیدی ، توزیعی و خدماتی) انجام شده که از این تعداد بازرسی ...
Page created in 2.0771470069885 seconds.
memoryUsage : 29264Kb