•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   62 میلیون دلاری کالا از ابتدای امسال تاکنون ازچهارمحال وبختیاری به خارج ازکشور صادر شد.
   میزان صادرات مازندران در 9 ماهه امسال 13.5 درصدی افزایش یافته است.
   معاون برنامه ریزی، توسعه و تحقیقات ایرالکو گفت: 90 درصد نسوزهای مرتبط با صنعت آلومینیوم در شرکت آلومینیوم ایران بومی سازی می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   محمد دره وزمی گفت: مورد جواز تاسیس در هفت ماهه امسال تعدادطرح‌های صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 5/5 درصد رشد را نشان می دهد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح نخستین واحد تولید کننده دستکش های نیمه غوطه وری ارگونومیک کشور با مشارکت بنیاد برکت در شهرستان مهدیشهر خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت زنجان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: هزار و ۷۷۰ درخواست سرمایه گذاری در استان زنجان ارائه شده که برای ۶۰ هزار نفر اشتغال ایجاد می کند.
   رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صدور جواز های تاسیس در شش ماهه 97 در مقایسه با سال گذشته 22 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: 1252 فقره جواز تاسیس در 9 ماهه امسال با سرمایه گذاری حدود 56 هزار میلیارد ریال و اشتغال 26560 نفر صادر شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: برای حمایت از ناوگان حمل و نقل و در راستای اهداف و مصوبات تنظیم بازار ، 6 هزار و 171حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین با نرخ مصوب بین رانندگان درون و برون ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان:
   فرهاد دلق پوش در کارگروه تنظیم بازار استان گیلان گفت: در راستای حفظ تعادل و تنظیم بازار از ابتدای سال تاکنون ۴۸۵ تن گوشت منجمد و گرم قرمز و سفید از طریق فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای در سطح کل استان ...