•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   توجه به صنعت ریلی ضرورت توسعه صنعت فولاد اسعضو هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه ایران از نظر منابع فولادی، سنگ آهن و زغال سنگ وضعیت مطلوبی دارد، گفت: توجه و توسعه صنعت ریلی برای گسترش و توسعه صنعت ...
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت در استانهای کمتر توسعه یافته از جمله سیستان و بلوچستان سرمایه گذاریهای لازم را انجام می دهد.
   اختصاصی/
   جمعی از معاونان و مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمانها و شرکتهای تابعه هم راستا با حرکت ملی جهت انصراف از دریافت یارانه برای توسعه اقتصادی کشور به صورت داوطلبانه انصراف دادند.
   در چهارچوب طرح نظارتی نوروز امسال صورت گرفته است:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: از آغاز اجرای طرح نظارتی نوروز 93 تاکنون حدود 44 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی استان گیلان صورت گرفته است که در همین راستا یک هزارو ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از صدور 37 فقره پروانه بهره برداری صنعتی طی سال 92 در این استان خبر داد.
   معاون بازرسی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از انجام بیش از 10 هزار بازرسی در طرح وِیژه نظارتی نوروز 93 در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: ارزش صادرات بخش کشاورزی استان 38 میلیون و 759 هزار دلار بوده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: طی مطالعات انجام شده فرصت های سرمایه گذاری در استان فارس مشخص شده است و به دنبال احیای فرهنگ تولید دراین استان هستیم .
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان شمالی گفت : از اول اسفند سال گذشته تا نیمه فروردین سال جاری در اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 93 حدود هزارو209 مورد بازرسی از واحدهای صنفی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: در نوروز امسال و به منظور تنظیم بازار یک هزار و 107 تن میوه از نوع سیب و پرتقال در کردستان توزیع شد.