•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   طی 9 ماهه گذشته از استان آذربایجان شرقی صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از صادرات 136 میلیون و 600 هزار دلاری فرش و صنایع دستی در 9 ماهه سال جاری در استان خبر داد و گفت در حال حاضر، فرش تبریز به 85 کشور جهان صادر می ...
   در جریان سفر هیات دولت به استان خوزستان انجام شد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان اولین سفر کاروان تدبیر و امید به استان شهید پرور خوزستان، از طرح مجتمع ذوب آهن و فولاد خرمشهر بازدید کرد.
   با حضور وزیر صنعت،معدن وتجارت:
   نخستین و بزرگترین سیستم آبگیری از لجن در تصفیه خانه شماره یک شرکت فولاد خوزستان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، در اهواز به بهره برداری رسید .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گیلان از افتتاح 22 طرح صنعتی ، معدنی و تجاری با سرمایه گذاری یک هزارو 200 میلیارد ریالی همزمان با دهه مبارک فجر دراین استان خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از رشد 51 درصدی صدور جواز تاسیس صنعتی در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل در 9 ماه اول سالجاری خبر داد .
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان فارس،حضوروکمک بخش خصوصی رابرای موفقیت سازمان وتوسعه اقتصادی استان ضروری دانست.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت : تشکلهای بخش خصوصی هیچگاه رقیب بخش دولتی نبوده اند و انجمنها همیشه در کنار بخش دولتی و با تلاش خود، یاور و همراه بخشهای دولتی هستند.
   طی 9 ماهه گذشته صورت گرفت:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 59 هزار و 977 واحد صنفی در چهارمحال و بختیاری بازرسی شدند.
   اختصاصی/
   دومین همایش سراسری مسئولین ایثارگران وزارت صنعت ، معدن وتجارت در استان خوزستان شهرستان آبادان برگزارشد
   اختصاصی /معاون شرکت فولاد خوزستان :
   معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و مشاور امور ایثارگران شرکت فولاد خوزستان گفت: این شرکت که با ظرفیت اسمی یک و نیم میلیون تن پس از پایان جنگ تحمیلی فعالیت خود را آغاز کرد، اکنون به ظرفیت 3 میلیون و ...