•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   اختصاصی/ در مجتمع معدنی و صنعتی چادر ملو انجام شد:
   جانشین مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی چادر ملو گفت: طی سه ماهه نخست امسال علاوه بر تولید 2 میلیون 750 هزار تن کنسانتره سنگ آهن، به میزان 385 هزار تن سنگ آهن دانه‌بندی شده (درشت دانه و ریز دانه) و 270 ...
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد :
   رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با توجه به نقش موثر تشکل ها در انعکاس و رفع مشکلات و مسائل بخش صنعت، معدن و معدن از آنان خواست تا دراین راستا بیش از پیش توجه داشته باشند.
   در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان انجام می گیرد :
   رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه صنعتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: اتمام طرح های نیمه تمام صنعتی و جذب سرمایه گذاران در سال جاری همچنین با آغاز به کار و بهره برداری جواز تأسیس صنعتی و ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت : به مناسبت گرامیداشت دهم تیرماه مصادف با روز ملی صنعت و معدن ؛ برنامه های متعددی در استان در حال برنامه ریزی و اجرا می باشد که مهمترین آنها همایش ...
   معاون توسعه بازرگانی صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی از برگزاری طرح ضیافت از 4 لغایت 12تیرماه به مدت 9روز در این استان خبر داد.
   دبیر انجمن قطعه‌سازان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر با احتساب واحدهای جانبی بیش از 200 قطعه ساز در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند و 12 درصد قطعات خودروی کشور در این استان تولید می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان زنجان گفت :
   اولین نمایشگاه و فروشگاه دائمی فرش دستباف در استان زنجان توسط اتحادیه فرش دستباف روستایی راه اندازی شد.
   اختصاصی/
   با صدور حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن وتجارت « حسین نجاتی » به سمت زییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذر بایجان شرقی منصوب شد.
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی گفت: خط و خطوط کاری سازمان را هماهنگ و همگام با انتظارات به حق بخش خصوصی و مدیران واحدهای تولیدی و فعالان پرتلاش تجارت استان تعیین می کنیم.
   در آستانه روز ملی صنعت ومعدن :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه تولید ملی و روز ملی صنعت و معدن 9 طرح صنعتی معدنی در نقاط این مختلف استان آماده افتتاح شده است.
Page created in 2.1285181045532 seconds.
memoryUsage : 29255Kb