•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   شرکت سنگ زرین زاریس با سرمایه گذاری یکصد میلیاردی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در شهرستان نیمروز افتتاح شد.
   به مناسبت دهه فجر انجام شد ؛
   شرکت سنگ زرین زاریس با سرمایه گذاری 10 میلیارد تومان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در شهرستان نیمروز افتتاح شد .
   شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف استان فارس در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شهرک گلستان شیراز با حضور جمعی از برترین بافندگان و تولید کنندگان فرش دستباف کشور و مسولین استانی در حالی آغاز به کار ...
   معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: در سال رونق تولید یک هزار واحد تولیدی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور به چرخه تولید بازگشته‌اند.
   دردهمین روز از دهه مبارک فجر کارخانه تولیدی مواد پلاستیکی تاران مهرو طرح تولید تابلو
   برقهای صنعتی و نیمه صنعتی رحیمی در شهرک صنعتی شهرستان مهاباد با سرمایه گذاری بیش
   از 200میلیارد ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی به منظور بازدید از طرحهای تولیدی و تجاری مستقر در منطقه ویژه اقتصادی سهلان و رفع مشکلات برخی از این طرحها ، با مدیران این منطقه دیدار و گفتگو کرد .
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد :
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، گفت : در منطقه سیستان 3 هزار و 100 نفر در بخش صنعت مشغول به کار می باشند و درصد تعداد واحدهای تولیدی سیستان نسبت به کل استان بیش از 15 درصد ...
   با پیگیری های سازمان صمت استان کرمانشاه؛ اولین محموله شب عید، قریب به 100 تن طی 6 کانتینر یخچال دار وارد این استان و پس از بازرسی و چک نهایی توسط شرکت بازرسی "سیزان" تحویل سردخانه بهاران ...
   کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید در استان فارس:
   نود و پنجمین کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور در استان فارس برگزار شد.

   با حضور معاون رئیس جمهور انجام شد:
   طرح توسعه شرکت دانش بنیان تولید دستگاه‌های کارت خوان در شهرک صنعتی کاسپین قزوین با حضور معاون رئیس جمهور به بهره برداری رسید.