•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صمت استان سمنان اعلام کرد :‍
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات ۸۴۰ واحد تولیدی در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان خبر داد.
   طی 5 ماهه اول سالجاری صورت گرفت :
   سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران اعلام کرد: در 5 ماه اول امسال بیش از 229 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام گرفته است.
   ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین از ۲۵۰ مصوبه در بخش رفع موانع واحدهای تولیدی که 65 درصد آنها اجرایی شده اند خبر داد.
   معاون وزیر صمت :
   زرندی گفت : امسال احیای بیش از ۲ هزار واحد تولیدی با ۱۵ هزار میلیارد ریال اعتبار در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: در 4 ماهه ابتدایی سال 1398، میزان تراز تجارت خارجی استان به رقم مثبت 211 میلیون و 787 هزار و 350 دلار رسیده است.
   معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: در سال رونق تولید حمایت از واحدهای فعال صنعتی و تولیدی در دستور کار وزارت صنعت قرار دارد.
   معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: در حال حاضر ۴۶۶ خوشه صنعتی در کشور شناسایی شده و ۹۷ واحد به پایان رسیده و برای کمک به تولید و اشتغال امسال هم ۴۰ خوشه جدید راه اندازی می شود.

   با حضور معاون وزیر صمت انجام شد:
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون صنایع سازمان صنایع کوچک کشور از یک واحد تولید رزین های سنتزی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بهره برداری شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز در ستاد تنظیم بازار از تخصیص سهیمه 19 هزار تنی شکر به بخش صنعت و خانوار این استان خبر داد.

   زرندی در نشست با عاملین توسعه خوشه های کسب و کار استان قزوین:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ،معدن و تجارت گفت: از مهمترین مشکلاتی که در بخش تولید با آن مواجه هستیم موضوعات بازاریابی و نوآوری است که با توسعه خوشه های صنعتی می توان آن را مدیریت کرد.