•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از عادی شدن بازار کاغذ و تأمین آن به میزان مورد نیاز خبر داد و گفت: شکر مورد نیاز استان با توجه به ماه مبارک رمضان نیز تأمین شده است.
   به گفته سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان چهارمحال و بختیاری ساخت طرح فولاد سازی سفید دشت در این استان با 74 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان , از جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی جامعه صنعت ، معدن و تجارت استان گیلان ( اصناف ، تجار ، صنعتگران ، معدنکاران و کارکنان ) برای کمک به سیل‌زدگان به ارزش ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: کارت‌های بازرگانی مشکوک به اجاره ابتدا تعلیق و سپس ابطال می شوند.
   برای اولین بار در کشور :
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : به همت یکی از شرکتهای خودروسازی تبریز ، کامیون 14 تنی برقی با فناوری اروپایی تا یکسال آینده روانه بازار می شود .
   به گفته سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری تاکنون 12 هزار قالیباف از خدمات بیمه‌ای در این استان بهره مند شدند.
   با آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از 14 اردیبهشت ماه تا 22 اردیبهشت ماه امسال در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان 255 مورد تخلف کشف گردید که در این رابطه 214 ...
   فرش 600 متر مربعی ، یکی از دست بافته های شاهکار تبریز همزمان با نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ، مرداد امسال در تبریز رونمایی می شود .
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان با اشاره به افزایش فوق‌العاده همکاریهای و گزارشات مردمی در زمینه گرانفروشی گفت: 90 درصد گزارشات مردمی منجر به کشف تخلف شده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون افزون بر10 هزارقطعه درتنها واحدصنعتی پلی پروپیلن انبساطی کشور در چهارمحال و بختیاری تولید و روانه بازار مصرف شده است.