•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مهندس «تقی توکلی» کار آفرین و بنیانگذار صنعت نوین آذربایجان و دومین مدیرعامل شرکت مس در تبریز چشم از جهان فروبست.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهراز صدور تعداد 195 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 10هزارو 878 میلیارد ریال تا پایان آذرماه سال 97 در استان بوشهر خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری در بخش صنعت 245 فقره پروانه بهره ‌برداری با سرمایه‌گذاری 133543 میلیارد ریال صادرشده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران خبر داد:
   یداله صادقی گفت: اخذ کد رهگیری برای کلیه دارندگان مجوزهای صنعتی از سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران ( پروانه بهره برداری، کارت شناسایی کارگاه و گواهی فعالیت صنعتی) الزامی است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان بهترین راه ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان بانه را استفاده از مزیت و پتانسیل مرز عنوان کرد و از همکاری کامل با فعالان اقتصادی مشتاق سرمایه گذاری در منطقه ...
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان ایلام خبر داد:
   یاراله نصیری گفت: با مصوبات کارگروه تسهیل تاکنون 17 واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشته اند و مشکلات 5 طرح در دست اجرا در این کارگروه رفع و این طرح ها آماده بهره برداری است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد:
   محمد رضا حاجی پور گفت: دبیرخانه کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت با دستور کار بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات شرکت هپکو تشکیل جلسه داد .
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از گزارش افزون بر یک هزار و 978مورد شکایت مردمی در خصوص تخلفات واحدهای صنفی به ستادهای خبری این سازمان تا پایان آذر ماه سالجاری خبر داد.
   تنها واحد تولید کننده لنت خودرو در چهارمحال و بختیاری 10 درصد از تولید این محصول را در کشور عهده دار است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : استقرار فن آوری‌های جدید در واحدهای تولید کاغذ از ضایعات سنگ ، اولویت برنامه های سازمان است.