•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : براساس دستور العمل ستاد تنظیم بازار کشور لاستیک ماشین های سنگین با نرخ مصوب در اختیار رانندگان قرار می گیرد.
   برای یک واحد صنفی عرضه رادیاتور و پکیج در شهرستان بابلسر پرونده تخلف یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریالی در شهرستان بابلسر تشکیل شد.
   بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان این سازمان طی هفته گذشته 1117واحد صنفی توزیعی، تولیدی و خدمات فنی را مورد بازرسی قراردادند در بازرسی ازاین 137 واحد صنفی متخلف شناسایی و به تعزیرات ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در بازه زمانی اجرای طرح نظارت و پایش بازار از اول فروردین تا 31 تیر امسال، 65 هزار و 635 مورد بازرسی در این استان انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین:
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین گفت: تاکنون ۲۵۵ واحد در سامانه بازسازی ونوسازی بهین یاب در استان ثبت نام کرده اند.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت : بازار تعداد40 نفر از اقشار مختلف در قالب ناظر افتخاری و تعداد 70 بازرس از اتحادیه ها در شیراز در قالب طرح نظارت بر بازار همکاری مستمر دارند .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: صادرات این استان در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 20.5 درصدی داشته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران از 11 هزار و 38 مورد بازرسی طی 3 ماهه ابتدایی سال 97، در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا درسطح استان تهران خبر داد و گفت: استان تهران در حوزه بازرسی و ...
   در مراسمی با حضور معاون اقتصادی رییس جمهور:
   ظهر امروز همایش تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی و معدنی لرستان برگزار شد و از 19 واحدصنعتی، معدنی نمونه این استان تجلیل به عمل آمد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: این سازمان با تشکیل میز خدمت در ساختمان اصلی این دستگاه اجرایی به صورت روزانه و مستمر پاسخگوی صنعتگران استان برای حل مشکلات و مسایل پیش رو در بخش های مختلف است.
Page created in 1.9453179836273 seconds.
memoryUsage : 29650Kb