•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   برای دومین بار از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز انجام شد ؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از اعزام دومین کاروان هدایا و کمک های اصناف و بازاریان مرکز استان البرز با حضور مقامات ارشد استانی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال 97 ، 22 طرح اشتغال روستایی و عشایری در این حوزه به بهره برداری رسیده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد :
   رضازاده از صدور 1615 فقره جواز تاسیس صنعتی، با پیش بینی سرمایه گذاری بیش از 135 هزار میلیارد ریال در سال گذشته در استان فارس خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با توجه به تلاش های صورت گرفته از سوی این سازمان با هدف توسعه سرمایه گذاری در بخش صنایع استان در سال گذشته تعداد 1615 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، با اشاره به وجود ۱۰۵۰ واحد صنعتی در استان کرمانشاه، اظهار کرد: از این تعداد ۵۷۷ واحد فعال است.
   توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی انجام شد :
   تاکنون ۹۹۹ تن انواع کالاهای مورد نیاز مناطق سیل زده شامل آرد، مواد خوراکی، آب ‌آشامیدنی، کنسرو تن ماهی، برنج و سایر محصولات غذایی و همچنین 135 کامیون دارو به این مناطق ارسال شده است.
   چهارمحال و بختیاری :
   همزمان با ماه مبارک رمضان کالاهای ضروری با نرخ مصوب عرضه می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت : تاکنون از طرف اصناف، صنعت و معدن این استان حدود 30 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی به سیل زدگان استان کمک شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: سال گذشته 722 مورد درخواست دریافت تسهیلات در سامانه ثبت شده بود که به 219 متقاضی، 2 هزار و 990 میلیارد ریال پرداخت شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از آخرین کمک ها به سیل زدگان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان، در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای سیل زدگان استان لرستان گفت: هفته گذشته 10 میلیارد و 510 میلیون ریال توسط واحدهای صنعتی، معدنی، صنفی و اتاق بازرگانی ...