•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آمادگی و مشارکت صنایع تولیدی و تجاری استان برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه خبر داد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: از ابتدای آغاز طرح نوروزی تا کنون بیش از 43 هزار بازرسی از واحد های صنفی در سطح استان تهران انجام شده است.
   از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون انجام شد:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در گشت‌های بازرسی مربوط به ویروس کرونا ۴۹ پرونده تخلف کالاهای بهداشتی به ارزش بیش از ۳۰۲ میلیون ریال در استان تشکیل شد.
   رئیس سازمان صمت اردبیل خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از راه اندازی خط تولید ماسک استاندارد N۹۵ در اردبیل خبر داد و گفت: ظرفیت تولید روزانه این خط، 10هزار ماسک است.
   رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: ۸۲هزار عدد ماسک استاندارد و بهداشتی سه لایه اهدایی وزارت صمت امروز تحویل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شد.
   سرپرست سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از اختصاص 195هزار عدد انواع ماسک از سوی وزارت صمت جهت توزیع در شبکه بهداشت و درمان استان خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان هرمزگان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: مرحله اول محموله اهدایی وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان هرمزگان، وارد بندرعباس شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اختصاص ۴۷۰ هزار ماسک به این استان توسط وزارت صمت از محل واردات خبر داد و گفت در مرحله اول تعداد ۱۹۲هزار ماسک سه لایه و ۵۵ هزار N95 جهت توزیع رایگان دراختیار ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای امسال تا نهم فروردین ماه تعداد 804 واحد صنفی متخلف در استان مازندران پلمپ شده است.
   رییس سازمان صمت استان قزوین :
   رییس سازمان صمت استان قزوین از مدیران و صاحبان واحد‌های صنعتی و معدنی غیر ضروری مستقر در استان خواست، فعالیت خود را تا ۱۵ فروردین تعطیل کنند.