•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در آستانه بازگشایی مدارس انجام می شود :
   در آستانه ایام بازگشایی مدارس ، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در استان زنجان از 24 شهریور ماه آغاز به کار خواهد کرد.
   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: توزیع ۱۴۰ هزار جلد دفترچه دانش آموزی با نرخ مصوب دولتی در استان آغاز شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت از ثبت نام 886 فقره تسهیلات در سامانه بهین یاب ''رونق تولید'' در سال 97 با 612 مصوبه خبر داد که تاکنون 312 فقره به مبلغ 390 میلیارد تومان در استان قزوین پرداخت شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی :
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سهمیه نوشت‌افزار دولتی در آستانه سال تحصیلی جدید به ادارات کل آموزش و پرورش، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی این ...
   سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی استان چهارمحال و بختیاری گفت: پهنه اکتشافی "مارکده" استان چهارمحال و بختیاری سیزدهم مهرماه آزادسازی می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خبر داد :
   صادرات کالا از استان سیستان و بلوچستان طی 5 ماهه ابتدایی امسال به ارزش بیش از 397 میلیون دلار رسید که نسبت به مدت مشابه سال 1397 از نظر ارزش، رشد 85 درصدی داشته است .
   تولید محصول ایرانی با استانداردهای جهانی؛
   سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین کارخانه تولید TOTM یا روغن پایه گرانول کشور در چهارمحال بختیاری فعالیت می کند.

   سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان بر اساس ارزیابی به عمل آمده با کسب بالاترین امتیاز در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاه هایی اجرایی استان هرمزگان شد.
   خلیل قاسمی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت : نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا با هدف ارائه کالا های مورد نیاز مردم ،کنترل قیمتها در بازار و سهولت دسترسی جهت تامین اقلام مورد نیاز همه ساله در ...
   رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: با صدور ۱۷۰۰ فقره مجوز تاسیس تاکنون با ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صنعتی زمینه اشتغال ۱۶۰ هزار نفر در صنعت فراهم شده است.