•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سال 1397 انجام شد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: در سال گذشته 35 میلیارد تومان حقوق دولتی معادن در استان فارس جمع آوری شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از 50 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان در سال 97 خبر داد.

   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در تالش مطرح کرد:
   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در تالش گفت: صدور مجوزهای غیر منطقی و بدون مطالعه در بخش پالت سازی و صنایع چوب استان، مشکلاتی ایجاد کرده و اجازه صدور مجوز جدید برای صنایع چوب و پالت سازی ...
   دو واحد صنفی گرانفروشی خرما در استان کرمانشاه 26 میلیون تومان جریمه شدند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از 158 هزار و 867 مورد بازرسی واحدهای صنفی، توزیعی و خدماتی استان توسط بازرسان این سازمان در سال 97 خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از انتشار فراخوان ثبت نام سومین دوره برگزاری انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سراسر این استان خبر داد.
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از مجموع انبارهای مورد تایید و ثبت شده این استان، هم اکنون ۱۶۵ انبار فعال است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی از توقیف 125 تن شکر تنظیم بازاری از انبار یکی از واحدهای شهرک صنعتی بیدک بجنورد خبرداد.

   رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان اعلام کرد:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: ارزش پرونده های تشکیلی در حوزه بازرسی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان برای متخلفان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: واحد تولیدی شرکت صبا شیرین کردستان یکی از واحدهای صنعتی شهرستان دیواندره با تولید روزانه ۶ تن قند شکسته و ۲۵ نفر اشتغال مستقیم به چرخه تولید بازگشت.