•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با اشاره به دستور وزیر صمت برای کمک رسانی به سیل زدگان این استان، از اعزام نیروهای ویژه برای کمک و بررسی های واحدهای تولیدی و صنعتی در دو شهرستان این استان خبر ...
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت نیکشهر خبر داد :
   رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت نیکشهر گفت: ماشین آلات سنگین اعم از لودر و بیل مکانیکی و بلدوزر جهت کمک به سیل زدگان در حال اعزام به مناطق سیل زده استان است.
   رئیس اداره صمت چابهار خبر داد:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار گفت: روزانه 2 هزار قرص نان از طریق اتحادیه خبازان شهرستان چابهار پخت و به مناطق سیل زده ارسال می شود.
   مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران اعلام کرد :
   مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: برای توسعه معدن و کارخانه مس قلعه زری در خراسان جنوبی، آمادگی لازم را داریم.
   مدیر اکتشاف سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از بررسی 55 درصد مساحت استان برای کشف ذخایر معدنی جدید خبر داد.
   مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: برای اجرای پروژه های اکتشافی در خراسان جنوبی، از توان مشاوران استان استفاده می کنیم.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: استان بوشهر رتبه اول کشوری را درتسریع به شکایات مردمی درحوزه کالاو خدمات رااز طریق سامانه 124 کسب کرد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان، از آغاز پویش «بدون قیمت نخریم» در استان خبر داد.

   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت سمنان خبر داد :
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صدور ۶۱ مجوز معدنی در استان سمنان طی 9 ماه گذشته خبر داد.
   در یکصد و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع در کرمانشاه، مشکلات احداث تاسیسات و بنگاه های اقتصادی در حریم راه ها مورد بحث و بررسی قرارگرفت.