•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ساماندهی و تجهیز ماشین آلات معدنی در مقابله با حوادث ناشی از سیلاب در سطح استان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد :
   موانع تولید شش واحد صنعتی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرتفع شد.
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری از تعیین تکلیف 14 قطعه زمین صنعتی راکد در برخی از شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری خبر داد. 
   برای دومین بار از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز انجام شد ؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از اعزام دومین کاروان هدایا و کمک های اصناف و بازاریان مرکز استان البرز با حضور مقامات ارشد استانی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال 97 ، 22 طرح اشتغال روستایی و عشایری در این حوزه به بهره برداری رسیده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد :
   رضازاده از صدور 1615 فقره جواز تاسیس صنعتی، با پیش بینی سرمایه گذاری بیش از 135 هزار میلیارد ریال در سال گذشته در استان فارس خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با توجه به تلاش های صورت گرفته از سوی این سازمان با هدف توسعه سرمایه گذاری در بخش صنایع استان در سال گذشته تعداد 1615 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، با اشاره به وجود ۱۰۵۰ واحد صنعتی در استان کرمانشاه، اظهار کرد: از این تعداد ۵۷۷ واحد فعال است.
   توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی انجام شد :
   تاکنون ۹۹۹ تن انواع کالاهای مورد نیاز مناطق سیل زده شامل آرد، مواد خوراکی، آب ‌آشامیدنی، کنسرو تن ماهی، برنج و سایر محصولات غذایی و همچنین 135 کامیون دارو به این مناطق ارسال شده است.
   چهارمحال و بختیاری :
   همزمان با ماه مبارک رمضان کالاهای ضروری با نرخ مصوب عرضه می شود.