•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: امسال به دنبال جایگزینی و معرفی حداقل ۳۰ سرمایه گذار جدید برای واحدهای تولیدی راکد و یا فرسوده استان هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین:
   شیرینی سنتی قزوین ظرفیت صادراتی بالایی دارد که با انجام اقداماتی نظیر تشکیل خوشه صنعتی ، باید برای معرفی این محصول به جهانیان تلاش کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان به مناسبت روز ملی کشور فدارتیو روسیه با سرکنسول این کشور در رشت دیدار کرد و گفت: کشور روسیه همواره بعنوان هم پیمان اقتصادی شایسته برای ایران بوده و روابط و ...
   نقشه توپوگرافی بیش از 200 هکتار معادن شن و ماسه استان تهران با استفاده از پهباد تهیه شده است.

   معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان از محدوده اکتشافی نخیله واقع در ۱۵۰ کیلومتری شمال غرب زاهدان بازدید به عمل آورد.
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان گیلان از برگزاری سومین دوره انتخابات انجمن های حمایت از حقوق مصرف کنندگان در تمامی شهرستانهای استان خبر داد.
   معاون آموزش، پژوهش و فنآوری وزارت صمت :
   معاون آموزش، پژوهش وفنآوری وزارت صمت گفت: : کار سازمان صنعت، معدن و تجارت هدایت، تسهیل‌گری و اعمال سیاست‌های کلان است، و باید از خود بدنه برای مدیران آن استفاده کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: اجرای " طرح تاپ" به تحقق رونق تولید و توسعه اشتغال پایدار کمک می‌کند.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهار محال و بختیاری گفت: تاکنون 15خط آپ کست (up cast) در منحصر به فردترین شرکت خدمات فنی و مهندسی کشور در شهرکرد تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی شده ...
   رئیس سازمان صمت استان قزوین از ۲۸ فقره تسهیلات بهسازی و نوسازی واحدهای تولیدی در سال گذشته به مبلغ ۶۴ میلیارد تومان خبر داد.