•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستانخبر داد:
   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از یکم بهمن ماه لغایت 17 اسفند ماه سال جاری در مجموع 15 هزار و 861 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام گفت: ۹۳۵ واحد دارای پروانه بهره برداری در سطح استان وجود دارد که ۵۰ درصد این واحدها در شهرک‌های صنعتی استان مستقر هستند.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز افزایش سهمیه اختصاصی شکر استان به مقدار بیش از3هزار تن در راستای طرح تنظیم بازاراستان خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 تاکنون 9 هزار و 495 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی خراسان جنوبی انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار هزار و 134 مورد گزارش مردمی از طریق سامانه تلفنی 124 به معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان این سازمان اعلام شده است ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه بهاره اسفند در کرمانشاه خبر داد و افزود: این نمایشگاه در مساحتی بالغ‌بر 3 هزار مترمربع برگزار می شود
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، اظهار داشت : با هدف تنظیم بازار و دسترسی مردم به کالاهای پر مصرف عید نوروز با مدیریت اتاق اصناف مرکز استان و بر اساس برنامه ریزی های لازم ، نمایشگاه بهاره از ...
   100 تن قند و شکر در شهرکرد توزیع شد.
   با حضور معاون اول رئیس جمهور صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح بزرگترین واحد صنعتی و معدنی مکانیزه تولید سرب کشور در شهرستان آرادان خبر داد.
   سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان رزن با بیان اینکه 559 نفر از بافندگان فرش دستباف زیر پوشش بیمه قالیبافی هستند گفت: 70 درصد از حق بیمه آنها توسط دولت پرداخت می‌شود.