•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از فعالیت گشت های بازرسی و نظارت بر بازار این سازمان توسط روسای ادارات شهرستانی و بازرسین سازمان، در تمام شهرستان های جنوب کرمان خبر داد .
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از فعالیت گشت های بازرسی و نظارت بر بازار این سازمان توسط روسای ادارات شهرستانی و بازرسین سازمان، در تمام شهرستان های جنوب کرمان خبر داد .
   695 مورد از گزارشات مردمی رسیده 4 ماهه ابتدای سال به سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران منجر به کشف تخلف شده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت : طی سه ماهه نخست سال جاری 47 هزار تن کالا به ارزش 59 میلیون دلار از قم به کشورهای دیگر صادر شده است که این میزان در سه ماه نخست سال گذشته، 35 هزار تن ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ستاد استانی مبارزه با احتکار و اختفا تشکیل می شود تا نظارت بیشتری بر واحدهای تولیدی به ویژه واحدهایی که از ارز دولتی استفاده می نمایند، صورت گیرد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان هرمزگان با اشاره به کشف هفت هزار و 449 مورد تخلف در بازرسی‌های 4 ماهه اخیر گفت : در این رابطه چهار هزار و 23 فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی تشکیل شده است.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان اردبیل اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان اردبیل گفت: در سه ماهه نخست امسال 25 میلیون دلار صادرات از استان اردبیل انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 72 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 3 هزار و ۵۰۰ پرونده تخلف واحدهای صنفی در استان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی کنترل قیمت ها در استان۲۰۰ پرونده تخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   ‍ رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تسهیلات رونق تولید سال ۹۶ ، ۸۴۸ فرصت شغلی جدید در بخش صنعت این استان ایجاد کرده است.
Page created in 1.8690900802612 seconds.
memoryUsage : 29647Kb