•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با هدف بهبود کیفیت نان انجام گرفت:
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از شناسایی 295 نانوایی متخلف در سطح استان سمنان طی هفت ماهه سالجاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به سهم بالای بخش معدن در ایجاد اشتغال در استان افزود: حدود 11 هزار نفر در حوزه معدن استان مشغول به فعالیت هستند که در این زمینه خراسان جنوبی رتبه ...
   رئیس سازمان صنعت هرمزگان خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: دو محصول آهن اسفنجی و فولاد ارز آوری بیش از نیم میلیارد دلار در هفت ماهه سالجاری داشته اند.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از نظارت جدی بر نحوه فروش‌کالاهای پوشاک گرم و زمستانه خبر داد.
   معاون توسعه تجارت و باررگانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت: میزان صادرات فرش دستباف با مبدا تولید استان زنجان در هفت ماهه امسال برابر با 8 میلیون و 870هزار دلار بوده که نسبت به مدت زمان مشابه سال ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به شناسایی دو معدن طلای دیگر در استان گفت: با ایجاد واحدهای فرآوری در جوار معادن خراسان جنوبی، این استان به قطب فرآوری طلا در کشور تبدیل خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون۸۴ هزار بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته که منجر به تشکیل پنج هزار پرونده تخلفاتی شده است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان اعلام‌کرد:
   فرهاد دلق پوش در کارگروه رفع موانع و رونق تولید در محل فرمانداری شهرستان آستارا گفت: برای ایجاد شهرک صنعتی بین المللی در مرز شهرستان آستارا و کشور جمهوری آذربایجان مصوبه هیئت دولت داریم و موضوع را ...
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان‌گفت: ۷۰ واحد صنعتی درزمینهٔ تولید شمش روی درزنجان فعالیت دارندکه ظرفیت تولید این واحدها ۳۰۰هزارتن است.
   تا پایان مهر ماه سالجاری 13 نمایشگاه تخصصی در استان مازندران برگزار شده است .
Page created in 2.7499539852142 seconds.
memoryUsage : 29600Kb