•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان :
   صادرات کالا از استان سیستان و بلوچستان طی 11 ماهه امسال به ارزش بیش از 832 میلیون دلار رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش ، رشد 128درصدی داشته است
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت :400 تن پرتقال و 350 تن سیب مورد نیاز برای شب عید مردم این استان خریداری و ذخیره سازی شده است
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از صدور 2 هزار و 741 فقره پروانه کسب صنفی در یازده ماهه سال 97 در سطح استان خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماه امسال صادرات فرش استان زنجان ۱۱ میلیون و ۶۴۰ هزاردلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد رشد دارد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم در پنجاهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم گفت : 80 درصد سهمیه تسهیلات رونق تولید محقق شده است .
   رییس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستانخبر داد:
   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از یکم بهمن ماه لغایت 17 اسفند ماه سال جاری در مجموع 15 هزار و 861 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام گفت: ۹۳۵ واحد دارای پروانه بهره برداری در سطح استان وجود دارد که ۵۰ درصد این واحدها در شهرک‌های صنعتی استان مستقر هستند.

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز افزایش سهمیه اختصاصی شکر استان به مقدار بیش از3هزار تن در راستای طرح تنظیم بازاراستان خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 تاکنون 9 هزار و 495 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی خراسان جنوبی انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار هزار و 134 مورد گزارش مردمی از طریق سامانه تلفنی 124 به معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان این سازمان اعلام شده است ...