•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از احداث شهرک‌های مرزی مشترک با کشورهای همسایه خبر داد و گفت: در حال حاضر 3 کشور ترکیه، عراق و آذربایجان برای بحث شهرک‌های مرزی مشترک با ایران در نظر گرفته شده‌اند.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی از معادن شهرستان سلماس بازدید و از نزدیک با فعالان بخش معدن گفت و گو کرد.
   با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت انجام شد :
   با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت پنج پروژه عمرانی و صنعتی در شهرک صنعتی شوش افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 11مورد گواهی و پروانه تحقیق و توسعه در استان صادرشده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان کرمان در خصوص اقدامات انجام شده برای ساماندهی واحد‌های تولید نیمه فعال استان، گفت: با عارضه یابی که انجام دادیم متوجه شدیم که ۶۴ درصد واحد‌های تولیدی ما مشکل مالی ...
   نماینده مردم‌ همدان در مجلس شورای اسلامی گفت:
   نماینده مردم‌ همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه هگمتان بازار که متشکل از ۱۰۰۰ واحد صنفی و تجاری است یک فرصت بسیار ویژه برای سرمایه‌گذاری است.
   سرپرست سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون تولید آهن اسفنجی در فولاد سفید دشت 34 درصد افزایش یافته است.

   معاون بازرگانی داخلی سازمان صمت استان مرکزی:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: توزیع ۱۰ هزار تن شکر با نرخ مصوب دولتی در نقاط مختلف استان مرکزی آغاز شد.
   شش طرح عمرانی در شهرک صنعتی لردگان به بهره برداری رسید.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: امسال تاکنون ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه در استان ایلام ۷۹۱‌درصد افزایش داشته است.