•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   موفق خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان از ذخیره‌‎سازی ۶ هزار تُن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال در استان خبر داد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در قم :
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیرکارگروه تنظیم بازار گفت: با تمهیدات اندیشیده شده، بازار کشور در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی در شرایط امن و باثبات قرار دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت ۱۰هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان سمنان خبر داد.
   با حضور استاندار ، نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی از خودروی جدید شرکت خودرو سازی "فردا" سمنان رونمایی شد.
   جلسه کارگروه ساماندهی آرد و نان با برطرف شدن مشکل حمل و نقل گندم به کارخانجات آرد و نان استان در استانداری هرمزگان تشکیل شد.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان بر لزوم لایروبی بندر آستارا و منطقه ویژه این شهرستان مرزی به منظور توسعه مبادلات تجاری و صادرات بندری تاکید کرد و گفت: با توجه به زیرساخت های موجود و نیز ...
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: طرح نظارتی ویژه ایام نوروز سال 1399 در خراسان جنوبی از تاریخ یکم اسفند ماه اجرا خواهد شد.
   رییس اداره فرش سازمان صمت گفت: فرش بافی منجر به اشتغالزایی مناسبی در استان می شود و برای تحقق این امر نیاز است تا حمایت های لازم از جمله حمایت های بیمه ای از قالیبافان صورت بگیرد.
   رئیس سازمان صمت گیلان خبر داد :
   رئیس سازمان صمت گیلان گفت: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار گیلان در ایام نوروزی ۷۰۰ تن پرتقال و ۷۰۰ تن سیب در استان از تاریخ ۲۵ اسفند ماه امسال لغایت یکم فروردین سال ۹۹ از طریق شرکت تعاونی روستایی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: همزمان با سراسر کشور طرح نظارتی ویژه ایام نوروز از اول اسفند 98 لغایت 15 فروردین 99 در دو عرصه کالایی و خدماتی در سطح استان قم اجرا می‌شود.