•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته در حوزه اصناف استان 8 هزار و 200 نفر اشتغال در حوزه اصناف در سطح استان ایجاد شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت:
   زمینه تثبیت 2 هزار و 100 فرصت شغلی در این استان در نتیجه احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استان فراهم شد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز صادرات 29میلیون و 749هزار تن کالا به ارزش 18میلیارد و721میلیون دلار با احتساب میعانات گازی از طریق گمرکات استان بوشهر طی سال 97 خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از صدور 1404 فقره مجوز صنفی در سال 97 در سطح استان خبرداد.
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از ارسال اولین محموله حمایتی این شرکت برای سیل زدگان استان لرستان خبر داد.
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از ارسال اولین محموله حمایتی این شرکت برای سیل زدگان استان لرستان خبر داد.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان انجام داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از تعطیلی میدان میوه و تره بار الغدیر شهرستان اهواز خبر داد و گفت: پارکینگ شرکت فولاد تا رسیدن به شرایط عادی به منظور تخلیه و بارگیری میوه و تره بار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گقت: بمنظور بازرسی و نظارت بر قیمت کالا و خدمات در سال گذشته ۳هزار و ۶۷۵ پرونده تخلف صنفی به‌ ارزش بیش از۴۰۰میلیارد ریال در استان بوشهر تشکیل و جهت سیر ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اشاره به خسارت ۱۱۰ میلیارد تومانی سیلاب به بخش صنعت، معدن و تجارت استان گفت: در سیلاب اخیر 1000 واحد قالیبافی استان مازندران دچار خسارت شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 5 هزار بسته محصولات بهداشتی برای کمک به خانواده های آسیب دیده از سیل اخیر کشور ارسال گردید .