•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   تفاهم نامه همکاری بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، اداره کل آموزش و پرورش و شرکت شهرکهای صنعتی کرمان به منظور تاسیس دفتر ارتباط صنعت با آموزش و پرورش در شهرک صنعتی خضراء کرمان به امضا رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: سامانه جامع رسیدگی به شکایات از سازمان های صنفی دبیرخانه هیات عالی نظارت به منظور دریافت کلیه شکایات مرتبط با تشکل های صنفی نظیر اتحادیه ، اتاق ها ، ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: سال گذشته 121 تن کالا به ارزش 188 هزار دلار، معادل یک درصد صادرات کشور از این استان به کشور اوکراین صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: تامین سرمایه در گردش و مواد اولیه از جمله دغدغه‌های واحدهای صنعتی قم است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین از پرداخت ۴۶۰میلیارد تومان تسهیلات به تولیدکنندگان این استان خبرداد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: سرمایه گذار بخش خصوصی اماده سرمایه گذاری و خواستار مجوز جهت احداث کارخانه فرآوری کرومیت در این شهرستان است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: در روزهای اخیر 40 پرونده تخلف صنفی به ارزش 240 میلیارد تومان در قم تشکیل شده است.
   فراخوان نام نویسی واحدهای تولیدی و خدماتی چهارمحال و بختیاری در سامانه (ستادیران) آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : این استان به لحاظ معدنی استانی غنی است به‌طوری‌که در سند تدبیر و توسعه، بخش معدن به‌عنوان یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان مطرح‌شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:۱۷ واحد تولیدی راکد در یک سال گذشته فعال شد و ۱۱۰فرصت شغلی ایجاد شد.
Page created in 2.0183470249176 seconds.
memoryUsage : 29648Kb