•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گفت: از اواسط تیرماه سالجاری تاکنون68 هزار و 460 حلقه لاستیک در استان قم جذب و با قیمت مصوب توسط عوامل و توزیع کنندگان معتمد ...
   برای نخستین بار در کشور صورت گرفت
   عملیات اجرائی بازیافت کاغذ تحریر برای نخستین بار در کشور در استان زنجان آغاز شد .
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمدگفت: عملکرد سازمان صنعت ،معدن و تجارت در وصول حقوق دولتی معادن ، در هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، بیش از ۷۰ درصد رشد داشته است.
   امسال افزون برهفت هزارتن نخ دربزرگترین کارخانه نساجی پلی استر کشور تولید شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه هرجا بخش خصوصی با جدیت وارد کار شد ،موفقیت بیشتری کسب کرده است گفت: باید کاری که به بخش خصوصی مربوط است به این بخش واگذار شود. در برنامه ریزی ...
   بمنظور کنترل ورود و خروج کالا صورت گرفت
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت بیش از 15هزار انبار و مرکز نگه داری کالا در استان خبر داد.
   برای دومین سال متوالی صورت گرفت
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی برای دومین سال متوالی رتبه نخست پژوهش و فناوری کشور از سوی وزارتخانه متبوع را کسب کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور ، دویست دستگاه اتوبوس ساخت شرکت عقاب افشان به این ناوگان تحویل داده شد.
   14سرمایه گذارخارجی برای سرمایه گذاری درمنطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری اعلام آمادگی کردند.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت طبس از صدور جواز تأسیس کارخانه تولید پی وی سی از کک در این شهرستان خبر داد.
Page created in 2.0838861465454 seconds.
memoryUsage : 29415Kb