•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: محموله دوم برنج به میزان 2هزار و 685 تن به عنوان محموله دوم برنج با نرخ تنظیم بازار به استان اختصاص یافته است.
   رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طی سال گذشته 6 هزار و 865 فقره پروانه کسب صنفی در حوزه توزیعی، تولیدی، خدماتی و خدمات فنی در استان بوشهر صادر شده است.
   رییس سازمان صمت چهار محال و بختیاری گفت: محموله برنج احتکار شده در یک واحد صنفی شهرکرد کشف شد.

   شهرستان بن رتبه نخست تولید سنگ‌های ساختمانی در چهارمحال و بختیاری را کسب کرد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تنها واحد تولید الکل صنعتی جنوب کرمان واقع در شهرک صنعتی شماره 1 جیرفت بازدید کرد.

   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان به همراه کارشناسان بازرسی این سازمان، از انبارهای ذخیره کالاهای اساسی و محل های توزیع اقلام طرح ضیافت در این استان بازدید کرد.
   سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 37 واحد صنعتی و تولیدی راکد و غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هرمزگان، در سال 98 راه‌اندازی شده است.
   سرپرست سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تولید سالانه بیش از ۷ میلیون متر مربع اوراق فشرده چوبی و تخته فیبر خام در سمنان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت لرستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۷۱ هزار و ۵۱۱ واحد صنفی و صنعتی لرستان مورد بازرسی قرار گرفت.
   معاون امور صنایع سازمان صمت ایلام اعلام کرد:
   معاون امور صنایع سازمان صمت ایلام، تبصره ۱۸ قانون بودجه برای پرداخت تسهیلات به بخش تولید را فرصت مناسبی برای ایجاد و حفظ اشتغال دانست.