•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در 7 سال گذشته بیش از 564 پروانه بهره برداری برای طرح صنعتی، معدنی و تجاری صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از صدور مجوز فعالیت برای ۸۷ بنگاه اقتصادی با سرمایه‌گذاری ۱۷ هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی سه هزار و ۶۲ نفر در پنج شهر جنوبی این استان خبر داد.
   رییس سازمان صمت همدان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از اضافه شدن هشت واحد تولیدی به صنایع استان خبر داد و گفت: این واحدها با ۳۳ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در هفته دولت وارد چرخه تولید و اشتغال شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون به منظور تنظیم بازار اقلام اساسی در برهه‌های زمانی مختلف متناسب با شرایط بازار، تاکنون ۲ هزار و ۱۰۰ تن برنج، ۷ هزار تن شکر ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه به پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت اشاره کرد و افزود: امسال دهه اول ماه محرم باهفته دولت تقارن داشت اما دراستان کرمانشاه 55 پروژه صنعتی با سرمایه گذاری ...
   همزمان با هفته دولت انجام شد؛
   همزمان با هفته دولت ، دو واحد صنعتی، تولیدی با مجموع سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۱۵ نفر شامل تولید آمپلی فایر و سیستم های صوتی و بسته بندی انواع شکلات در شهرک صنعتی بزرگ شیراز افتتاح ...
   همزمان با هفته دولت انجام شد؛
   رییس سازمان صمت سیستان و بلوچستان گفت: بمناسبت هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان کنارک،کلنگ ساخت سردخانه بخش خصوصی ۳۰۰۰ تنی محصولات دریایی در این شهرستان به زمین زده شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از افتتاح و بهره برداری طرح توسعه گروه صنعتی دیرگداز در شهرک صنعتی ایبک آباد اراک با سرمایه گذاری 250 میلیارد ریال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در چهارمین روز از هفته دولت ، سه واحد تولیدی صنعتی در ایوانکی افتتاح شد.
   همزمان با هفته دولت انجام شد؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: به مناسبت هفته دولت 5 طرح صنعتی با مجموع سرمایه گذاری 334.4 میلیارد تومان در شهرستان بوشهر مورد افتتاح و بهره برداری رسمی قرارگرفت.