•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت به همراه مسئولین استان ایلام از واحد صنعتی تولید سیم فولادی داخل تایر خودرو در شهرک صنعتی دره شهر بازدید کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم با اشاره به این‌که فعالیت‌های تجاری در قم جریان دارد،‌ گفت: صادرات کالاهای تولیدشده در قم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به بازار کشورهای هدف انجام می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: با بهره برداری از ۳۲ طرح صنعتی طی هفته دولت در این استان، دو هزار و ۲۵۰ فرصت شغلی ایجاد شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، گفت: از شهریورماه سال گذشته تاکنون ۷۹ هزار مورد بازرسی در سطح بازار استان ایلام انجام شده است.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از برگشت یک میلیارد و 306 میلیون و 358 هزار ریال به شاکیان در طرح تشدید نظارت بر بازار و انبارها در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از افزایش 18 درصدی صادرات استان به لحاظ ریالی خبر داد و گفت: 83 درصد از صادرات استان از طریق مرز باشماق انجام می‌شود.
   استخراج مواد معدنی در چهارمحال و بختیاری ۵۱ درصد افزایش یافته است.

   استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بافندگان و تولیدکنندگان فرش دستباف در چهارمحال و بختیاری می توانند صاحب شهرک خصوص شوند.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گیلان گفت: با صاحبان اصناف و مشاغلی که با حراج اجناس فروشگاهشان ، در واقع کرونا حراج می کنند به شدت برخورد می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در تعداد پرداخت تسهیلات در قالب رونق تولید به واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت : تاکنون برای بیش از یک هزار و ۷۰۰ واحد بر اساس مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع ...