•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: با پیگیری و هماهنگی سازمان، صنعتگران و معدنکاران استان در اقدامی شایسته و خداپسندانه مبلغ ۵۱۱ میلیون ریال به اقشار آسیب دیده از کرونا در قالب طرح «پویش ...
   رئیس سازمان صمت تهران تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران در اولین جلسه کمیته امور بانکی کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان تهران بر ضرورت تعامل بین دستگاهی و افزایش اشتراک در ارائه خدمت به تولید کنندگان در راستای ...
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صمت استان کرمانشاه از انجام بیش از 168 هزار بازرسی در سطح استان کرمانشاه در سال 1398 خبر داد.
   رییس سازمان صمت قزوین :
   رییس سازمان صمت قزوین در دیدار با اتحادیه صادر کنندگان گفت : نگاه سازمان صمت قزوین در سال 99 صادرات محور است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از سه واحد تولیدی بهداشتی در شهرک صنعتی شماره یک خرم آباد بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از پرداخت ۴۳ میلیارد تومان تسهیلات رفع موانع تولید به واحدهای تولیدی استان بوشهر از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : با احداث چند نیروگاه مقیاس کوچک در سطح استان ، مشکل تامین برق واحد‌های صنعتی گلستان در تابستان ، حل می شود .
   برخی از موانع اجرای طرح مجتمع تولید آهک هیدراته"دزک" بررسی و رفع شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : در سال ۹۸، بیش از 4 هزار و 830 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحد‌های تولیدی گلستان پرداخت شد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از تمدید مهلت ثبت نام بنگاههای تولیدی جهت استفاده از تسهیلات برنامه تولید و اشتغال موضوع بند الف تبصره 18 از طریق سامانه بهین یاب تا پایان تیرماه سال جاری ...