•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان در سفر به میرجاوه:
   رییس سازمان صمت سیستان و بلوچستان در سفر به شهرستان میرجاوه گفت: منطقه ویژه اقتصادی میرجاوه فرصتی مناسب جهت توسعه مبادلات تجاری است و با توجه به اینکه مرز میرجاوه یکی از مهمترین مرزهای جمهوری اسلامی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از ثبت صحیح اطلاعات واحدهای توزیع کننده برنج، چای و حبوبات در سامانه جامع انبارها و اعلام موجودی کالا در سامانه اعلام موجودی کالا (سامک) خبر داد.
   رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان در بازدید از معدن مس تمین اعلام کرد:
   رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان در بازدید از معدن مس تمین ذخایر مس شناسایی شده این استان را بیش از 18 میلیون تن اعلام کرد.
   معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت استان تهران اعلام کرد:
   معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت استان تهران گفت: بیش از 77 درصد از کالاهای هدف صادراتی استان تهران در 5 ماهه نخست سال 99 مربوط به گروه صنعت، کشاورزی و صنایع غذایی بوده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران گفت: براساس ابلاغ کمیته تنظیم بازار ویژه ایام محرم و صفر سال 99 بالغ بر 16 هزار 344 تن انواع کالا به استان تهران تخصیص یافته است.
   معاون سازمان صمت استان بوشهر اعلام کرد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از راه اندازی سامانه پرداخت تسهیلات بسته صادرات غیرنفتی 1398 به منظور بهره مندی بنگاههای صادراتی خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: واحد های تولیدی تا پایان شهریورماه نسبت به امهال مطالبات بانک ها اقدام کنند.
   معاون سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: 16 فروشنده روغن خوراکی در سطح استان مرکزی شناسایی و با تشکیل پرونده به ارزش 2میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
   معاون سازمان صمت استان مرکزی خبر داد :
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت : درمردادماه امسال از 930 واحد نانوایی در سطح استان بازرسی به عمل آمده و 100 پرونده تخلف تشکیل شده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید ، بیش از ۴۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن استان انجام گرفته است.