•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: با توجه به جذب سهمیه استان فارس نیاز به برنج در فارس تامین شده و مرحله دوم توزیع برنج در استان فارس آغاز شده است.

   رییس سازمان صمت چهار محال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صمت چهار محال و بختیاری گفت: چهارمین شرکت دارنده تکنولوژی ساخت ماشین آلات و تولید گازکربنیک در جهان در شهرستان بن فعالیت می‌کند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در کمیته هم اندیشی جهش تولید استان گیلان بر پویایی ظرفیت های ایجاد شده در حوزه صنعت تاکید کرد و گفت: هم اکنون در بسیاری از صنایع نظیر سلولزی، فولاد و همچنین صنعت ...
   تولید سنگ‌های تزئینی با بهره گیری از فناوری‌های ایرانی در چهارمحال و بختیاری افزایش یافت.
   سرپرست سازمان صمت استان سمنان خبر داد :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۱۲۲ واحد صنعتی در استان بیش از ده هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از تولید دستگاه استخراج ارز دیجیتال در این استان خبر داد و گفت: این محصول برای نخستین بار در سطح کشور توسط یکی از واحدهای صنعتی همدان تولید می‌شود.
   سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت استان تهران گفت: انواع کالای قاچاق و احتکار شده به ارزش 3 میلیارد ریال در تهران کشف شد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه در سال گذشته ، ۹۳ مجوز معدنی در استان صادر شده است، گفت: ذخایر قطعی معدنی استان در این مدت بیش از شش میلیون تن ...
   اصناف و گروهای صنعتی و معدنی خیراندیش تبریزی در کمتر از یکماه سومین کمکهای خداپسندانه خود را در اختیار موسسه مدافعان سلامت استان آذربایجان شرقی قرار دادند .
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، این استان رتبه سوم را از لحاظ حجم سرمایه‌گذاری خارجی در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور کسب کرد.