•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از افتتاح ۱۴ طرح صنعتی و معدنی در استان همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت :در 9 ماهه سالجاری 153 هزار تن کالا و خدمات به ارزش 225 میلیون دلار از استان زنجان صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان کرمانشاه، گفت: در دهه فجر امسال ۳۴ پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری ۱۳۵۰ میلیارد تومان و اشتغال ۲۵۸۵ نفر در استان کرمانشاه افتتاح می شود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خبر داد :
   همزمان با دهه مبارک فجر، پنج طرح صنعتی و تولیدی صنایع تبدیلی در شهرک صنعتی سفیدرود و شهر صنعتی رشت در گیلان مورد بهره برداری قرار گرفت.
   رییس سازمان صمت لرستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان گفت: 11طرح صنعتی و معدنی با اعتباری به مبلغ 49 میلیارد تومان در استان اجرا و تکمیل شده که بهره برداری از آنها همزمان با دهه فجر آغاز می شود.
   در بهمن ماه امسال انجام شد؛
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: محصولات شرکت صنایع نساجی و پوشاک هامون بافت کویر سیستان و بلوچستان برای اولین بار به بازار کشور عراق صادرات شد.
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، گفت: 28 طرح صنعتی و معدنی به مناسبت دهه مبارک فجر در استان به بهره برداری می رسد.
   میزان سرمایه گذاری پروانه های بهره برداری( ایجادی) صنعتی در استان تهران طی 9 ماهه سالجاری بالغ بر 80هزار و هشتادو شش میلیون ریال بوده است.
   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح 10 پروژه صنعتی و معدنی این استان با سرمایه‌گذاری بالغ بر 6700 میلیارد ریال در دهه فجر امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بازرسی از واحدهای صنفی در استان طی 9 ماه گذشته 11درصد افزایش داشته است.