•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اداره معادن سازمان صمت قم تشریح کرد:
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم برای بخش معدن خود در جهت تحقق شعار جهش تولید در سال جاری برنامه هایی از جمله احیا و توسعه معادن کوچک مقیاس، واگذاری معادن بدون بهره بردار، اکتشافات فلزی استان، ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از شرکت سیاوشان یزد تولید کننده انواع محصولات بهداشتی بازدید و در جریان نحوه و میزان تولید این واحد مورد بررسی قرار گرفت.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:‌
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: از اول تا هفدهم اردیبهشت‌ماه جاری، ۳۴۰ پرونده تخلف در طرح نظارتی ماه مبارک رمضان بازار قم توسط بازرسان این سازمان و اتاق اصناف استان تشکیل شد.
   رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان کردکوی با تاکید بر لزوم تهیه مایحتاج عمومی مردم در ماه مبارک رمضان، گفت: بازرسی و نظارت بر قیمت ارزاق عمومی و رعایت نکات بهداشتی از سوی صنوف در ماه مبارک رمضان ...
   در راستای تحقق شعار جهش تولید انجام شد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در راستای تحقق شعار جهش تولید به همراه معاون خود از شرکت کاوش داده پردازان سفیر واقع در شهرک صنعتی یزد بازدید کرد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: ثبت نام انتخاب واحدهای صنعتی و معدنی نمونه استان فارس آغاز شده است و تا 15خرداد ماه سال جاری ادامه دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون مقدار1619 تن برنج و 719 شکر طرح تنطیم بازار سهمیه اختصاصی یافته به استان با قیمت مصوب کارگروه تنطیم بازار کشور بین ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی به همراه معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت این سازمان از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی کاویان فریمان بازدید به عمل آورد.
   سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در سومین نمایشگاه بین المللی محصولات مصرفی کراچی پاکستان از 24 تا 26 مردادماه سالجاری برپا می شود.
   رییس سازمان صمت قزوین در بازدید از ناحیه صنعتی آوج گفت: در سال جهش تولید به دنبال توسعه و رونق تولید در نواحی صنعتی شهرستان های کمتر توسعه یافته استان هستیم .