•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   فرایند اعلام آمار تولید اصناف تولیدی،جهت اخذ آمار ماهیانه بر روی سامانه بهین یاب قرار گرفت.

   معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حال حاضر در استان حجم سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت و تجارت 216 هزار و 686 میلیارد ریال است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد : مرحله نخست طرح تاپ با هدف استفاده از توانمندی های نیروهای نخبه، در حوزه کلیه بنگاه های اقتصادی استان اجرا می شود.
   از ابتدای امسال تاکنون انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 147 فقره پرونده تخلف به ارزش 2 میلیارد و 506 میلیون و 993 هزار ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: کمبودی در تامین کالاهای اساسی استان وجود ندارد و همه نیازهای استان با تدابیرلازم فراهم شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان از انجام 236 هزار و 94 مورد بازرسی در سال 1397 در استان هرمزگان خبر داد و گفت: در همین راستا 13 هزار و 808 مورد پرونده تخلف تشکیل شد.
   سال 1397 انجام شد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: در سال گذشته 35 میلیارد تومان حقوق دولتی معادن در استان فارس جمع آوری شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از 50 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان در سال 97 خبر داد.

   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در تالش مطرح کرد:
   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در تالش گفت: صدور مجوزهای غیر منطقی و بدون مطالعه در بخش پالت سازی و صنایع چوب استان، مشکلاتی ایجاد کرده و اجازه صدور مجوز جدید برای صنایع چوب و پالت سازی ...
   دو واحد صنفی گرانفروشی خرما در استان کرمانشاه 26 میلیون تومان جریمه شدند.