•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح یک واحد تولیدی صنعتی در شهرک صنعتی ایوانکی شهرستان گرمسار خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در اولین روز از دهه مبارک فجر ۹۸ یک واحد تولیدی معدنی در ناحیه صنعتی اعلا شهرستان سمنان به بهره برداری رسید.
   رییس اداره امور اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از برگزاری انتخابات این اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر و ساعت شهرستان سمنان خبر داد.
   طرح نظارتی ویژه ایام پایان سال در استان زنجان از 5 اسفند ماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان در سطح استان اجرایی خواهد شد.
   رییس سازمان صمت گیلان خبر داد:
   دلق پوش گفت: کارخانه تولید خمیردندان و شامپو برای نخستین بار در گیلان با حضور استاندار در شهر صنعتی رشت افتتاح شد.
   حسینقلی قوانلو از اجرای طرح ویژه بازرسی بر بازار از اول اسفند ماه امسال در سراسر استان مازندران خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان از مرزنشینان خواست برای به روز رسانی کارت های کولبری خود اقدام کنند تا از مزایای راه اندازی بازارچه های موقت مرزی بهره مند شوند.
   بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان 18 هزار و 395 مورد بازرسی از 24آبان لغایت 4بهمن ماه امسال از سطح بازارهای استان انجام دادند.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   از 5 بهمن لغایت 11بهمن ماه امسال از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 89 مورد گزارش مردمی دریافت گردید که در رسیدگی به آنها 30 مورد تخلف احراز که منجر به تشکیل پرونده شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی در بازدید از پایانه های مرزی پلدشت و بازرگان اظهار داشت: در 10 ماهه نخست سال جاری یک میلیون و 121 هزارتن انواع کالا به ارزش یک هزار و 600 میلیون ...