•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از احداث نخستین واحد صنعتی فروسیلیس کشور با ظرفیت ۲۰ هزار تن تولید در این استان خبر داد و گفت: این واحد با سرمایه ۲۴۰ میلیارد تومانی ارزش افزوده فراوانی به سنگ ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۱۲ شرکت بزرگ استان به خاطر اعلام نکردن موجودی انبارهایشان در سامانه جامع تجارت به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از روند افزایشی قاچاق و احتکار در ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر بازار، نظارت و بازرسی‌ها نسبت به سال گذشته صد ...
   معاون وزارت صمت در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام:
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام گفت: ۴٠ طرح ملی در دست اقدام است که با راه اندازی این پروژه‌ها علاوه بر شکوفا شدن اقتصاد، زمینه اشتغالزایی و تولید ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت بوشهر خبر داد :
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از راه اندازی سامانه پرداخت تسهیلات بسته صادرات غیرنفتی 98 به منظور بهره مندی بنگاههای صادراتی خبر داد.
   رییس سازمان صمت سیستان و بلوچستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: در آینده ای نزدیک بالغ بر ۴۰ درصد به ذخایر معدنی استان افزوده خواهد شد.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تخلفات نانوایی های استان سمنان در سال جاری حدود ۲۵ درصد کاهش داشته است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش ۴۰ درصدی صدور پروانه های صنفی در استان طی پنج ماهه امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جهش تولید به دنبال رونق هرچه بیشتر در بخش برداشت و فرآوری مواد معدنی قم هستیم و در همین رابطه اکتشاف مواد فلزی از معادن استان افزایش می‌یابد.
   رییس سازمان نظام مهندسی معدن کشور اعلام کرد:
   رییس سازمان نظام مهندسی معدن کشور، گفت: سرمایه گذاران خارجی با توجه ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان در بخش معدن تمایل بسیار زیادی برای سرمایه‌گذاری در این استان دارند.