•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: بالغ بر 2 میلیون و 600 هزار تن کالا معادل 615 میلیون و 953 هزار و 561 دلار به افغانستان و سایر بازارهای صادراتی از مرزهای استان صادر شده است.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس بیش از 3 میلیارد و 560 میلیون تومان به مناطق سیل‌زده کمک کرد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: این میزان تسهیلات به 146 واحد تولیدی استان پرداخت شده است.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان انجام داد؛
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان تاکنون بیش از 12 میلیارد و 206 میلیون ریال به مناطق سیل زده این استان کمک نقدی داشته است.
   صادرات کالا از استان چهارمحال و بختیاری سال گذشته به لحاظ وزنی 81درصد افزایش یافت.
   چهارمحال و بختیاری :
   رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گفت: پارسال حدود 73 تن کالا از چهارمحال و بختیاری به خارج از کشور صادر شد که به لحاظ وزنی 81 درصد افزایش یافت.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از گزارش افزون بر 3هزار مورد شکایت مردمی در خصوص تخلفات واحدهای صنفی طی یکسال گذشته به ستادهای خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت این استان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت:هنرصنعت فرش دستباف یکی از مهمترین و پایدارترین محصول اقتصادی در میان 10 محصول عمده صادرات غیرنفتی کشور محسوب می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم میزان صادرات کالا از استان قم در سال 97 را 290 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: صادرات استان بر اساس میزان مبدا تولید رقمی بالغ بر 245 هزار تن و به ارزش 290 ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم، میزان صادرات کالا از این استان را در سال 97، 290 میلیون دلار اعلام نمود .