•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   ‎رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : سامانه پیامکی اطلاع رسانی از 117 قلم کالا برای اولین بار در کشور در بندرعباس راه اندازی شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: باید توجه بیشتری به حوزه فرش دستباف در استان انجام شود.
   معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان خبرداد:
   مجری اکتشافات ژئوفیزیک هوایی پهنه قروه از آغاز مطالعات تکمیلی 21 محدوده امیدبخش سنگ آهن، طلا و سایر عناصر در پهنه مذکور شناسایی شده خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از شناسایی 16 واحد صنفی متخلف در شهرستان قلعه گنج خبر داد.
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان این مطلب که اقبال به سرمایه‌گذاری در حوزه معدن بیشتر از گذشته است، افزود: بیش از 75 درصد از ذخایر قیر طبیعی( بیتومین) کشور در استان کرمانشاه ...
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران اعلام کرد:
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران اظهار داشت: 47بافت صنعتی در سطح استان تهران پراکنده‌اند و تعداد زیادی از این واحدهای صنعتی بدون مجوز در کنار یکدیگر قرار گرفته و رشد کرده‌اند؛ البته در بین آن‌ها ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد: از 34 واحد تولیدی و خدماتی استان که موفق به اخذ گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده شده اند تجلیل به عمل خواهد آمد.

   سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال جاری مبلغ 304 میلیارد ریال تسهیلات بانکی از محل منابع طرح رونق تولید به واحد های مشکل دار در استان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: شناخت ظرفیت های معدنی یکی از مهمترین مسیرهای توسعه استان است که از سال 92 تا کنون ۶۰ میلیارد تومان برای شناسایی این ظرفیت‌ها در استان هزینه شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی چهار ماهه اول سال 98، در استان خراسان رضوی، 127 فقره پروانه بهره برداری صنعتی صادر شده است.