•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 300 تن سیب و 20 تن پرتقال مورد نیاز برای شب عید مردم این استان خریداری و ذخیره سازی شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از هدفگذاری اشتغال بیش از 21 هزار و 556 نفر در استان تهران در از محل اعتبارات تبصره 18 قانون بودجه سال 97 خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۸۰ درصد از کارگاه‌های فرش غیر متمرکز استان مجوز گرفته‌اند که حداقل ۲۰ بافنده دارند.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن تجارت کردستان با بیان اینکه از سال 92 به بعد برای اولین بار و به عنوان اولین استان در کشور پایش وضع موجود در حوزه واحدهای صنعتی در استان انجام شد گفت: وضعیت فعالیت ...
   فراخوان سرمایه گذاران برای تولید سیانور سدیم در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان بوشهرگفت: بمنظور تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط تا کنون مبلغ 49میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به بنگاههای اقتصادی از سوی دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از کاهش شش درصدی واحدهای صنعتی غیر فعال استان با اعطای تسهیلات رونق تولید خبر داد و گفت: پیش از این ۳۳ درصد از کل واحدهای صنعتی غیر فعال بودند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: نزدیک به یک هزار و 200 تن میوه شامل، سیب و پرتقال برای نوروز 1398 خریداری و در استان همدان ذخیره شد.
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین:
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین گفت: تاکنون ۱۶۸ فقره تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۲۱۹۶ میلیارد ریال در سال ۹۷ در استان قزوین پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد: این سازمان در نظر دارد اکتشاف و بهره برداری تعدادی از محدوده های اکتشافی، گواهی کشف، مجوز برداشت، معادن آماده واگذاری و دپوی مواد معدنی را از طریق ...