•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   دیودیده عنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰ تن گوشت قرمز منجمد گوسفندی و چهار تن گوشت قرمز گرم گوسفندی از ابتدای سالجاری تا کنون در استان توزیع شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت یزد با بیان اینکه این استان رتبه سوم پرداخت مستقیم وام رونق تولید را کسب کرد، گفت: از ابتدای تشکیل کارگروه تسهیل رفع موانع تولید تاکنون، هزار و 300 میلیارد تومان وام ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: 17 درصد نیازهای دارویی کشور را استان گیلان تامین می کند.
   سامانه‌ کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) در شهرکرد راه اندازی شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از بهره برداری 36 طرح صنعتی و معدنی در دهه فجر امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: بیش از ۱۰۵ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی قزوین انجام شد.
   پیرو ابلاغیه مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، به منظور ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت کالا و خدمات و نیز با توجه به ضرورت استمرار ...
   رییس مرکز ملی فرش:
   رییس مرکز ملی فرش با اشاره به این که بیمه بافندگان اولویت سال آینده است، خطاب به بافندگان فرش دستباف استان گلستان گفت: صنعت رنگرزی سنتی گلستان احیا شود.
   طی 9 ماهه ابتدای سال؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌ غربی گفت: امسال صادرات کالا از گمرک های استان در 9 ماهه سال 97 به بیش از یک میلیارد تُن رسیده که ارزش ریالی کالاهای صادر شده 818 میلیون دلار است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از آغاز طرح ویژه ی بازرسی و نظارت بر بازار و کالا و خدمات ویژه ایام پایانی سال و نوروز 98 از ابتدای بهمن ماه خبر داد.