•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی در یکسال گذشته به ۴۴ واحد صنعتی استان پرداخت و با احیای این واحدها یکهزار و ۱۹۰ فرصت شغلی ایجاد شد.
   رئیس سازمان صمت استان تهران خبر داد :
   به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، 32طرح صنعتی در استان تهران با حضور مقامات کشوری و استانی به بهره برداری خواهد رسید.

   همزمان با آغاز هفته دولت در قزوین انجام شد:
   در نخستین روز از آغاز هفته دولت و با حضورجمعی از مسئولین استانی و شهرستانی استان قزوین دو طرح صنعتی در شهرک صنعتی کاسپین ۲ واقع در شهرستان آبیک به بهره برداری رسید.
   در هفته دولت ؛
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : در هفته دولت امسال 31 واحد صنعتی در استان گلستان افتتاح و راه اندازی می شوند .
   به مناسبت هفته دولت صورت می گیرد :
   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح هشت پروژه صنعتی و معدنی این استان با سرمایه‌گذاری 2700 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در استان سمنان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد : 2 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در معادن استان زنجان صورت گرفته است.
   سرپرست سازمان صنعت معدن وتجارت استان آذربایجان غربی از آغاز بهره برداری 8 طرح صنعتی ومعدن بمناسبت هفته دولت در استان خبر داد و گفت: بمناسبت هفته دولت 6 طرح صنعتی و 2 طرح معدن در استان آذربایجان غربی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از ۲۱ طرح صنعتی در استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت:برای بهره برداری از این طرح ها، در مجموع افزون بر ۵۸۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
   سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارتاستان تهران از ثبت بیش از 10هزار مورد شکایت در 5 ماهه اول سال 98 دراستان تهران خبر داد و گفت: 7هزار مورد از این تخلفات مربوط به عدم درج قیمت به ...
   با حضور مدیران ارشد دولتی و بخش خصوصی ؛
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: 8 پروژه صنعتی و تولیدی در ایام هفته دولت در استان قزوین با حضور مدیران و مسئولان ارشد بخش دولتی و خصوصی افتتاح می شود.