•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در آیین تجلیل از صادر کنندگان نمونه استانی و ملی استان فارس مطرح شد:
   معاون سازمان توسعه تجارت ایران در آیین تجلیل از صادر کنندگان نمونه استانی و ملی استان فارس بر افزایش صادرات کشور به کمک بخش خصوصی تأکید کرد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی خبر داد:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا ابتدای دی ماه از 27 هزار 908 واحدهای صنفی، تولیدی، صنعتی و انبارهای سطح استان بازرسی به عمل آمده ...
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور با اشاره به فعالیت ۸۷ درصدی بنگاه های اقتصادی گیلان، این آمار را مطلوب خواند و گفت: مشکلات و چالش های واحدهای راکد استان مورد بررسی قرار می گیرد.
   سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان تشریح کرد:
   سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان، اهم اقدامات انجام شده برای کمک رسانی به مناطق آسیب دیده از سیل این استان را تشریح کرد.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت قم خبر داد:
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان آذرماه در خصوص تسهیلات رونق تولید بخش صنعت، ۷۷ پرونده با مبلغ چهار هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال به ...
   در جلسه کمیته تخصصی ستاد زراعت صنعتی چوب استان گیلان مطرح شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، پویایی اقتصاد را یکی از ابزارهای مقابله با دشمن دانست و گفت: اگر بخواهیم روحیه مقاومت و امید را در اقشار مختلف جامعه تقویت و حفظ نماییم قطعاً نسبت به بهبود مستمر ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۱۳۵۵ پرونده تخلف صنفی در دوماه اخیر تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.
   اولین کمیته تخصصی، اجرایی و عملیاتی طرح تاپ (توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار) در راستای بهره مندی از مزایای این طرح به ریاست رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس تشکیل شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: به مناسبت گرامیداشت بیست و سومین سالروز ملی صادرات در استان، آیین باشکوهی در راستای تجلیل و تقدیر از صادرکنندگان برتر با حضور مدیران کشوری، استانی، ...
   نماینده تام الاختیار قائم مقام وزیر صمت در رفع مشکلات مناطق آسیب دیده از سیل گفت: تامین کالاهای اساسی مناطق آسیب دیده از سیل در سیستان و بلوچستان در اولویت کاری ما قرار دارد.