•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در مراسم احیا و راه اندازی مجدد واحد تولیدی صنعتی کاشی خزر گفت: به جرات می توان گفت این واحد بزرگترین تولید کننده کاشی و سرامیک شمال کشور است که 4 سال تعطیل ...
   امروز احیای واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و همچنین تقویت واحدهای فعال در بهبود وضعیت اقتصاد و اشتغال کشور دارای اهمیت فراوان است.
   معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه؛
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین اتحادیه فرش دستباف و بانک مهر ایران منعقد شده؛ خریداران فرش دستباف می‌توانند از تسهیلات 200 میلیون ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: امسال یک هزار و ۸۴۷ گزارش مردمی برای شکایت از تخلف واحدهای صنفی توسط سامانه ۱۲۴ دریافت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تشکیل ۴۸۹۶ پرونده برای واحدهای متخلف صنفی، تولیدی، توزیعی و خدماتی استان در 8 ماهه امسال خبر داد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از وصول بیش از 79 میلیارد ریال حقوق دولتی معادن طی هشت ماه گذشته در استان خبر داد.

   اتحادیه بلور و چینی‌آلات شهرستان کرمانشاه در خصوص طرح مقابله با افزایش قیمت‌ها طی یک اقدام خودجوش نسبت به کاهش ۵ درصد قیمت انواع چینی و بلور را به مدت یک ماه به زیرمجموعه‌های خود ابلاغ کرد.
   در راستای طرح تامین لاستیک ناوگان حمل و نقل انجام شد؛
   رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای طرح تامین لاستیک ناوگان حمل ونقل (اواخرتیرماه)تا‌کنون 41 هزار و 541حلقه لاستیک جذب و با قیمت مصوب دولتی توزیع شده است.
   معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: کلیه صنوف عمده و خرده فروش توزیع کننده کالاهای اساسی ملزم به ثبت نام درسامانه جامع تجارت به آدرس https://www.ntsw.ir می ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت : از تاریخ 25 آبان ماه امسال و همزمان با شروع طرح تشدید نظارت بر قیمت کالا و خدمات در استان بوشهر تا کنون تعداد 4 هزار و 62 مورد بازرسی از صنوف مختلف ...