•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر گفت :کلیه دستگاههای دولتی و نهاد های عمومی طبق مقررات موجود ملزم به تامین کالا و خدمات مورد نیاز از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت ( ستادیران) می باشند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت : در هفته گذشته 5 انبار احتکار کالا در گشت مشترک در شهرستان بندرعباس کشف و پلمپ شد که پرونده آنان به تعزیرات حکومتی ارسال شد که ارزش ریالی آنها بالغ بر 120 ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: استان قزوین دارای ۳۵۰۰ واحد صنعتی دارای پروانه است و در سال گذشته رتبه پنجم کشوری را در جذب سرمایه گذاری خارجی کسب کرده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی از کشف معدن پتاس پلایای میانی با ذخیره ای قطعی بالغ بر 1.2 میلیارد تن در استان خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از فعال شدن کارخانه بزرگ شهدناب یاسوج خبر داد و گفت: این واحد پس از یک دهه تعطیل ،مجددا در اینده نزدیک به چرخه تولید بر می گردد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در قالب تسهیلات رونق تولید به ۱۲ واحد تولیدی صنعتی استان ، ۱۶۷ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از آغاز طرح ضربتی شناسایی و نظارت بر انبارهای کالاهای استان خبر داد.
   تفاهم نامه همکاری بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، اداره کل آموزش و پرورش و شرکت شهرکهای صنعتی کرمان به منظور تاسیس دفتر ارتباط صنعت با آموزش و پرورش در شهرک صنعتی خضراء کرمان به امضا رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: سامانه جامع رسیدگی به شکایات از سازمان های صنفی دبیرخانه هیات عالی نظارت به منظور دریافت کلیه شکایات مرتبط با تشکل های صنفی نظیر اتحادیه ، اتاق ها ، ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: سال گذشته 121 تن کالا به ارزش 188 هزار دلار، معادل یک درصد صادرات کشور از این استان به کشور اوکراین صادر شده است.
Page created in 5.3169069290161 seconds.
memoryUsage : 29470Kb