•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد :
   رئیس صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ١٨٤ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان خبر داد وگفت : این میزان تسهیلات به ٦٧٥ طرح و واحد تولیدی پرداخت شده است.
   از زمان شروع طرح طرح نظارتی ویژه نوروز 97 ؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: از زمان شروع طرح نظارتی ویژه نوروز 97 در این استان ( همزمان با سراسر کشور) 26 هزار و 120 مورد بازرسی به ثبت رسیده است.
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت، از سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی به لحاظ عملکرد مثبت 10 ماهه صادرات سیب تقدیر کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 11 ماهه امسال، یک میلیون و 925 هزار تن کالا به ارزش یک هزار و 762 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: در راستای کنترل قیمت ها در بازار در ایام پایانی سال ، کالاهای اساسی از جمله تخم مرغ، مرغ ، گوشت و برنج به صورت مویرگی در مناطق محروم و پرجمعیت تزریق ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: هم اکنون یکهزار و 58 واحد تولیدی و صنعتی نیمه تمام با پیشرفت بالای60 درصد فیزیکی در دست ساخت است که با بهره برداری از آنها زمینه اشتغال 35 هزار نفر در ...
   در 11 ماهه 96 انجام شد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت:بیش از 112هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه طرح و برنامه صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در مجموع 909 فقره تسهیلات در دو بخش صنعت و کشاورزی به مبلغ 773 میلیارد تومان در رونق تولید، پرداخت مستقیم و انتقالی از سال 95 بوده که امسال پرداخت شده ...
   رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در هرمزگان:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: عملیاتی شدن ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان از کارهای خوبی است که این ماده قانونی در کل کشور باید اجرایی شود.
   مراسم رونمایی از اولین درخت خورشیدی ایران در اهواز و در محل سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن وتجارت استان خوزستان برگزار شد.
Page created in 2.2173941135406 seconds.
memoryUsage : 29259Kb