•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید استان گیلان26 لغایت 29 آذر ماه امسال در رشت برگزار می گردد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از صدور 30 فقره گواهی کشف مواد معدنی با ذخیره ای بالغ بر 20 میلیون تن از ابتدای امسال تاکنون در استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه 96 هزار و 89 مرتبه از واحدهای اقتصادی بازرسی بعمل آمد که واحدهای متخلف شناسایی و 4 هزار و 222 پرونده ...
   معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن وتجارت از ذخایر استراتژیک در کالاهای اساسی بیش از نیاز کشور خبر داد و گفت: در بیشتر کالاها با انباشت مواجه هستیم.
   رییس اداره فرش استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون ۱۳۰ هزار مترمربع فرش دستباف در این استان بافته شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای توسعه روابط تجاری جمهوری اسلامی ایران با جمهوری اسلامی پاکستان، طی روزهای آتی هیاتی از کشور پاکستان به جهت شرکت در کمیته مشترک ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۷۵ طرح رونق تولید و ۲۵۱ طرح در بحث تبصره ۱۸ در این استان ثبت‌نام شده‌است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار داشت: در 7 ماهه سال جاری سرمایه گذاری در حوزه بهره برداری از معادن استان بیش از 46 درصد و از لحاظ ایجاد اشتغال بیش از 8 درصد رشد داشته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان در جلسه تنظیم بازار استان از وجود بیش از ۲۰ هزار حلقه لاستیک در انبارها خبر داد.
   چهاردهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ اراک عصر دوشنبه با حضور دبیرکل نظام صنفی رایانه کشور و استاندار مرکزی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی این استان گشایش یافت.