•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   فرحناز رافع رییس مرکز ملی فرش ایران با همراهی محسن دارابی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در جریان سفر به این استان از ارخانه پشم شویی غرب بازدید کرد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان کرمانشاه و اقدامات صورت گرفته در این استان برای ارتقاء جایگاه فرش، بیش از 65 درصد زنجیره ارزش فرش در استان ...
   در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان چهارمحال و بختیاری انجام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از چاره اندیشی رفع موانع اجرای ۳ طرح تولیدی و خدماتی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری خبر داد.
   رییس اداره طرح و برنامه‌ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از تکمیل بروزرسانی پنج بسته سرمایه‌گذاری حوزه صمت چهارمحال و بختیاری خبر داد.
   اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه و پنج شنبه اول و دوم بهمن ماه، به استان مرکزی سفر می‌کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت تسهیلات به ۹۴ طرح اشتغالزا در استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از خرید ۵۵۰ تن میوه برای شب عید در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
   رئیس سازمان صمت گیلان خبر داد:
   رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به تشکیل ۶۶۰ پرونده تخلف در یک ماه گذشته، گفت: بر اساس ارزیابی وزارت صمت، استان گیلان از نظر نظارت و بازرسی از وضعیت بازار، رتبه سوم کشور را دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: با سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد ریال، ظرفیت تولید سالیانه ۶ هزار تن سیلیکون جامد فراهم شد که با بهره برداری از این واحد تولیدی، زمینه اشتغال برای بیش از ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: روزانه نزدیک به 57 هزار تن مرغ در بازار چهارمحال و بختیاری عرضه و در سبد خانوار مصرف می شود.