•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سال 98 بیش از 2.3 میلیون تن سنگ تراورتن از معادن شهرستان محلات استخراج و به اقصی نقاط کشور بارگیری و تعدادی از کشورهای همسایه حمل شده است و 60 ...
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تشکیل بیش از 400 پرونده تخلف صنفی در طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در سال جاری خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان ایلام عنوان کرد؛
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام استمرارگشت‌های مشترک نظارت بر بازار ایلام خبر داد.
   طرح تشدید مقابله با احتکار و گرانفروشی خودرو در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از آغاز به کار سامانه پردازش یکپارچه درخواست‌های اعتبارات ریالی صندوق توسعه ملی تحت عنوان "سپیدار" خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از برگزاری چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی مشهد در سال جاری خبر داد.
   مسئولان سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری درباره فعالیت غیر مجاز شرکتهای هرمی و بازاریابی شبکه ای به مردم هشدار دادند.
   صدور کارت های بازرگانی چهارمحال و بختیاری 75 درصد رشد یافته است.

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان:
   در ایام ماه مبارک رمضان امسال 8 هزار و 652 تن انواع کالاهای اساسی از جمله برنج هندی، شکر، مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد تامین و توزیع شده است.
   رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: با افتتاح اولین شعبه شورای حل اختلاف صنعت، استان قزوین به عنوان پایلوت طرح طلایه داران صلح و سازش صنعت و معدن کشور شد.