• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   در دیدار قائم مقام وزیر صنعت،‌معدن و تجارت در امور تجارت با ‌معاون رئیس جمهور در امور اقتصادی و وزیر صنایع و همچنین وزیر خارجه ونزوئلا ،‌راههای توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری دو کشور بررسی شد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دیروز و امروز در مجموع 18 قرارداد میان ایران و ایتالیا امضا شد. محمد رضا نعمت زاده افزود: تاکنون 36 سند در دو سفر اخیر مقامات ایرانی و ایتالیایی به دو کشور امضاء رسیده ...
   معاون رئیس کنفیندوستریا:
   خانم «لیچا ماتیولی» معاون رئیس کمیته بین‌المللی کنفدراسیون صاحبان صنایع ایتالیا(کنفیندوستریا) با بیان اینکه ایتالیا پیش از این مهمترین شریک اروپایی ایران بوده، گفت: ایران اولویت نخست ما است.
   رئیس اتاق ایران:
   رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران ضمن اشاره به تمایل بسیار شرکت های ایتالیایی برای حضور در بازار ایران، از تلاش نخست وزیر این کشور برای حذف موانع کاری و تامین منابع مالی پروژه ها خبر داد.
   معاون وزیر تجارت بین الملل ایتالیا:
   معاون وزیر تجارت بین الملل ایتالیا گفت: هیات ایتالیایی به ریاست نخست وزیر اکنون در این جا است تا قراردادهای بسیار زیادی که بین ایران و ایتالیا امضا شده است را عملیاتی و اجرا کند.
   در نشست تجاری ایران و ایتالیا؛
   نمایندگانی از بخش خصوصی ایتالیا و نمایندگانی از بخش دولتی و تعدادی از اعضای اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران با حضور نخست وزیر ایتالیا و وزیر صنعت کشورمان، 12 موافقتنامه همکاری در بخش های مختلف ...
   نخست وزیر ایتالیا با تاکید بر اینکه تهران و رم می‌توانند پیام ثبات را در همه منطقه منتشر کنند، گفت: بهترین راه برای تحکیم دوستی‌ها این است که ارزش‌ها را به اشتراک بگذاریم.
   دبیر شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت : در سفر نخست وزیر و هیات ایتالیایی به کشورمان دو قرارداد صنعتی و معدنی به ارزش 95 میلیون یورو امضا می شود.
   دکتر گودرزی تاکید کرد:
   دبیر شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت،معدن وتجارت گفت: ایران و قزاقستان با سرمایه گذاری مستقیم ، همکاریهای دو جانبه بین دو کشور را افزایش می دهند و سفر رئیس جمهوری قزاقستان به تهران آغاز دور جدیدی در ...

   شماری از شرکت های دست اندرکار ساخت خطوط ریلی و توسعه ناوگان کشتیرانی چین، امیدوار به امضای قراردادهای کلان با طرف های ایرانی هستند تا بتوانند در شرایط جدید ایجاد شده پس از لغو تحریم های بین ...