• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   در روز دوم سفر وزیر صنعت،‌معدن و تجارت انجام شد :
   ‌همزمان با دومین روز از سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به کشور بلاروس ، با حضور مهندس نعمت زاده و هیئت همراه ،‌از چندین طرح بزرگ صنعتی این کشور بازدید به عمل آمد.
   در دیدار وزیر صنعت،‌معدن و تجارت با وزیر بازرگانی بلاروس ،‌دو طرف بر گسترش مناسبات اقتصادی و توسعه سطح مبادلات تجاری ایران و بلاروس تاکید کردند.
   در دیدار وزیر صنعت،‌معدن و تجارت با نخست وزیر بلاروس تاکید شد:‌
   وزیر صنعت،‌معدن و تجارت در دیدار با نخست وزیر بلاروس بر ضرورت انجام همکاریهای بلندمدت استراتژیک و سرمایه گذاری مشترک دو جانبه تاکید کرد.
   در دیدار وزیر صنعت،‌معدن و تجارت با وزیر صنایع بلاروس:
   به دنبال سفر دو روزه وزیر صنعت،‌معدن و تجارت برای شرکت در سیزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و بلاروس ،‌ در دیدار با وزیر صنایع این کشور ،‌دو طرف بر ضرورت افزایش حجم مبادلات تجاری تاکید کردند.
   با حضور مهندس نعمت زاده:
   وزیر صنعت،‌معدن و تجارت به منظور شرکت در سیزدهمین کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و بلاروس به این کشور سفر کرد.
   وزیر صنعت،معدن و تجارت در مراسم اجلاس فعالان اقتصادی ایران و کره جنوبی بر ضرورت همکاری های مشترک بین دو کشور تاکید کرد.
   مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت: سرمایه گذاری مشترک صنعتی ایران و آلمان در قالب تولید مشترک و تبدیل جمهوری اسلامی ایران به قطب بزرگ صنعتی ؛ استراتژی بلند مدت ماست.
   گروه خودروسازی سایپا و شرکت اس.کی نت ورک (SK Networks) کره جنوبی برای تشکیل گروه سرمایه گذاری مشترک تفاهم نامه امضا کردند.
   رئیس‌جمهور کره‌جنوبی خبر داد:
   رئیس جمهور کره‌جنوبی از تصویب یک بسته حمایت مالی ۲۵ میلیارد دلاری برای سرمایه‌گذاری زیرساخت‌های ایران خبر داد و گفت: فعالان اقتصادی می‌توانند از این حمایت مالی برخوردار شوند.
   مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت ،معدن وتجارت با اشاره به زمینه‌های همکاری مشترک ایران و کره جنوبی، گفت: استراتژی جدید صنعتی ایران اجازه کار مشترک در حوزه CKD و SKD را نمی‌دهد.