• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان با وزیر نفت و انرژی کنیا،‌راههای بسط و گسترش تعاملات و همکاریهای اقتصادی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
   مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل برای صدور خدمات فنی و مهندسی در پروژه های زیر بنایی نظیر :راه ، مسکن ، سد ؛ ریل ، فرودگاه و غیره به سایر کشورها به ویژه قاره آفریقا را ...
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در ادامه سفر به کنیا و کنفرانس بین المللی آنکتاد امروز با تنی چند از وزرا و مقامات بخش دولتی و خصوصی برخی کشور ها دیدار و مذاکره خواهدکرد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:‌ برای توسعه همکاریهای بین المللی در راستای رفع چالش های اقتصادی، نیازمند سیاست زدایی از سیستم تجارت جهانی هستیم.
   در ملاقات مهندس نعمت زاده با رئیس مرکز تجارت بین الملل:
   مهندس نعمت زاده در ملاقات با رئیس ITC الحاق ایران به سازمان تجارت جهانی را الزامی عنوان نمودو گفت: وضعیت خوب پسابرجام ، موقعیتی را فراهم نموده است که زمینه الحاق ایران به WTO را هموار می کند.
   مهندس نعمت زاده تاکید کرد:
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت درحاشیه اجلاس آنکتاد در نایروبی طی دیدار با وزیر بازرگانی پاکستان با تاکید بر تجارت آزاد بین ایران و پاکستان بر توسعه روابط تجاری و افزایش حجم سرمایه گذاری فیمابین تاکید کرد.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در نزدیکی نایروبی پایتخت کنیا از نیروگاه تانا و کارخانه تولید روغن بازدید بعمل آورد.
   مهندس نعمت زاده در دیدار با وزیر صنعت کنیا تاکید کرد:
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در دیدار با وزیر صنعت کنیا با اشاره به سوابق همکاریهای صنعتی در گذشته بر افزایش حجم سرمایه گذاری و مبادلات اقتصادی فیمابین تاکید کرد.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در ملاقات با تجار و رئیس اتاق بازرگانی کنیا اظهار امیدواری کرد، شرکتهای ایرانی حضور خوبی در آن کشور داشته باشند و مناسبات اقتصادی بین دو کشور افزایش یابد.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت با دبیرکل انکتاد تفاهم نامه همکاری امضا کردند