• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   وزیر صنایع لبنان به همراه هیات همراه و باحضور ریاست سازمان صنعت, معدن وتجارت خراسان رضوی از سه واحد تولیدی صنعتی مشهد مقدس بازدیدکرد.
   در دیدار مهندس نعمت زاده و وزیر صنعت لبنان تاکید شد:
   در دیدار وزیر صنعت ،معدن وتجارت کشورمان و وزیر صنعت لبنان مهم ترین راه کارهای تقویت مناسبات تجاری و صنعتی دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با رئیس سازمان توسعه تجارت پاکستان با اشاره به فرهنگ و مذهب مشترک و همچنین همسایه‌گی دوکشور، بر گسترش همکاری‌های تجاری دو کشور تأکید کرد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در دولت یازدهم، 124طرح در حوزه صنعت و معدن با پیش بینی ایجاد 17هزارو520 شغل به اجرا در آمد و 4.1 میلیارد دلار سرمایه خارجی در صنعت عملیاتی شد.
   در آستانه سفر حسن روحانی، رئیس جمهور ایران به باکو، طی مراسمی با حضور مهندس محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت مراسم راه اندازی سرمایه گذاری مشترک ایران خودرو با همکاری با خودروسازی آزرو ...
   با حضور مهندس نعمت زاده انجام شد:
   عملیات اجرایی ساخت کارخانه تولیدی محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در شهرک صنعتی نفت چاله حمهوری آذربایجان آغاز شد.
   شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران از برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای عمان، ایتالیا و ترکیه در تاریخ های 16-13اکتبر سال 2016میلادی برابر با 22لغایت 25 مهرماه 95 خبر ...
   در نشست هماهنگی برگزاری مطلوب بیست و پنجمین نمایشگاه فرش دستباف ایران، فعالان این حوزه خواستار توجه ویژه صدا و سیما به این هنر- صنعت شدند.
   مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت ، معدن وتجارت گفت: علاقمند به ارتقاء سطح روابط اقتصادی با ارمنستان هستیم که می تواند در قالب همکاریهای معدنی و انجام کار مشترک تجلی یابد.
   مدیرکل صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت،‌معدن و تجارت با اشاره به ضرورت بسط و تعمیق روابط هرچه بیشتر بین ایران و ایتالیا، از آمادگی ایران برای توسعه همکاریها و تعاملات در بخش تولید و تجارت مبلمان و ...