• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   توافق نامه همکاری بین سازمان گسترش صنایع ایران با شرکت رنو فرانسه در حاشیه نمایشگاه خودرو پاریس امضا شد.
   با حضور مجتبی خسروتاج انجام شد:
   با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران و وزیر صنعت و تجارت عمان، خط مسافری و تجاری میان بندرعباس - بندر خصب افتتاح شد.
   در دیدار مهندس نعمت زاده و رییس مجلس ملی کنیا:
   در دیدار وزیر صنعت ، معدن و تجارت ایران و رییس مجلس ملی کنیا، دو طرف بر گسترش روابط تولیدی و صنعتی و افزایش مبادلات تجاری تاکید کردند.
   در شانگهای برگزار شد:
   همایش همکاری‌های اقتصادی ایران و چین در راستای پروژه‌های احیای راه ابریشم جدید به همت سازمان توسعه تجارت و اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین در شهر شانگهای برگزار شد.
   دوره تخصصی برای آموزش 500 مدیر صنعتی در سطح جهانی در ایران برگزار می شود.
   مهندس نعمت زاده در دیدار با هیات آلمانی تاکید کرد:
   برای توسعه همکاری‌های اقتصادی و صنعتی بین ایران و آلمان باید علاوه بر امضای تفاهم نامه بین شرکت های بزرگ از توانمندی شرکت‌ها و واحدهای صنعتی و کوچک نیز استفاده کنیم.
   تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و ایالت بادن وورتمبرگ آلمان با هدف همکاری مشترک در زمینه تبادل تجربیات و هیات های تجاری با الویت صنایع قطعات خودرو،شیمیایی ...
   صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک از شرکت‌های حوزه صنایع الکترونیک برای حضور در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس(GITEX) ٢٠١٦ حمایت می‌کند.
   وزیر صنایع لبنان به همراه هیات همراه و باحضور ریاست سازمان صنعت, معدن وتجارت خراسان رضوی از سه واحد تولیدی صنعتی مشهد مقدس بازدیدکرد.
   در دیدار مهندس نعمت زاده و وزیر صنعت لبنان تاکید شد:
   در دیدار وزیر صنعت ،معدن وتجارت کشورمان و وزیر صنعت لبنان مهم ترین راه کارهای تقویت مناسبات تجاری و صنعتی دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.