• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس کمیسیون ارتباطات اتاق اصناف تهران خبر داد:
   رئیس کمیسیون ارتباطات اتاق اصناف تهران از ایجاد سامانه انبار شهری کالا خبر داد و گفت: طرح ایجاد سامانه انبار شهری با هدف مبارزه با قاچاق کالا و سهولت در شناسایی کالاها از مبدا تا مقصد اجرایی شده است .
   روسیه از نمایندگان محافل تجاری و رسمی ایران دعوت کرد تا در بیست‌ویکمین گردهمایی بین‌المللی اقتصادی پترزبورگ شرکت کنند.
   با مجوز سازمان توسعه تجارت هیات تجاری و بازاریابی ایران به شانگهای چین و توکیو ژاپن اعزام می‌شود.
   نمایشگاه بین المللی تخصصی تکنولوژی، ماشین الات صنعتی و صنایع هانوفر با برپایی پایون جمهوری اسلامی ایران در روزهای چهارم تا هشتم اردیبهشت ماه سال 1396برابر با 24 تا 28 آوریل2017 برگزار می‌شود.
   مدیرکل امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   مدیرکل امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: شفاف‌سازی و روان‌سازی شبکه‌های توزیع استفاده از کالاهای تولید داخل را تسهیل می کند.
   سرپرست معاونت اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت :
   سرپرست معاونت اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: سیستم شناسه کالا نظام شفافی را در اختیار متولیان نظارت برای کنترل بیشتر قرار می‌دهدو حدود 70 درصد سامانه‌ها زمانبندی نامحدود دارند و هر ...
   نمایشگاه بین‌المللی موتورسیکلت، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته (ایران رایدکس) از فردا به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران گشایش می‌یابد.
   2 میلیون و 665 هزار و 950 فقره بازرسی از صنوف در سراســر کشور از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه انجام شده است.
   امروز در محل نمایشگاههای بین المللی تهران:
   نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی که پانزدهمین دوره خود را تجربه می‌کند با حضور بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت‌های ایرانی و خارجی امروزگشایش یافت.
   با پرداخت 50 درصد هزینه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت اعلام کرد : نیمی از هزینه های حضور فعال شرکت های ایرانی به صورت پاوین در نمایشگاه بین المللی تخصصی تکنولوژی، ماشین آلات صنعتی و صنایع در هانوفر آلمان را پرداخت می کند.