• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران تاکید کرد :
   مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران گفت: بالا بردن سطح آموزشی صنوف و اتحادیه های صنفی از برنامه های اصلی اتاق اصناف ایران در سال ۹۶ است.
   اهم اقدامات وزارت صنعت ، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید:
   وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید برای توسعه فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای برنامه ریزی گسترده ای داشت و در زمینه افزایش کمی و کیفی تجارت الکترونیک گام های موثری برداشت.
   قاچاق همواره به عنوان آفتی برای تولید و اشتغال تلقی شده و دولت یازدهم از همان روزهای نخست فعالیت خود تلاش کرده است تا این بیماری مهلک اقتصاد کشور را درمان کند.تلاشی که نتایج قابل ملاحظه ای داشته و ...
   رئیس اتاق اصناف ایران:
   رئیس اتاق اصناف ایران با فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) در راستای بررسی راهکارهای اجرایی فرامین رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید – اشتغال دیدار کرد.
   سازمان حمایت ازمصرف کنندگان و تولیدکنندگان باعرضه محصولات لبنی با قیمت های مازاد برقیمت های گذشته برخورد می کند.
   رییس کنفدراسیون صادرات ایران:
   رییس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: حمایت از تولید صادرات محور می تواند زمینه ساز اشتغال پایدار برای کشور باشد.
   معاون توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت ایران :
   معاون سازمان توسعه تجارت در گفت و گو ی اختصاصی با شاتا با اشاره به تراز تجاری ایران در طول سال 95 گفت : تراز تجاری با پیشی گرفتن صادرات غیرنفتی بر واردات، برای نخستین بار مثبت بود.
   عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق خبر داد؛
   عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق از راه‌اندازی یک مرکز تجاری در شهر بغداد با مشارکت بخش دولتی و خصوصی ایران تا نیمه اول سال جاری خبر داد.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عزم جزم وزارت صنعت،معدن و تجارت برای تحقق شعار امسال، جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای ایجاد و توسعه واحدهای اقتصادی را در جهت افزایش تولید و ایجاد ...
   دکتر معظمی رییس هیات عامل ایدرو:
   تمامی امکانات و ظرفیت های ایدرو در خدمت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و اشتغال برای جوانان بکار گرفته خواهد شد