• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   در مراسم نکوداشت پنجاهمین سال تاسیس ایدرو:
   در پایان مراسم نکوداشت پنجاهین سال تاسیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو) هشت پیشکسوت و بازنشسته این سازمان مورد تجلیل قرار گرفتند.
   مهندس نعمت زاده درمراسم نکوداشت پنجاهمین سالگرد تأسیس ایدرو :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد باید مکمل بخش خصوصی باشیم و به عنوان دستگاه دولتی کمک کنیم که این بخش توانمند شده و دیدگاه رقابتی را کنار بگذاریم.
   مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع الکترونیک خبرداد:
   مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از تدوین اساسنامه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته بر اساس احکام دائمی برنامه ششم توسعه کشور خبرداد.
   مدیرعامل صحا خبر داد:
   صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از افتتاح نمایشگاه دائمی محصولات صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات کشور در تاریخ هشتم مردادماه سال جاری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در قزوین خبر داد:
   معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: قاچاق کالا در سال 92 معادل 25 میلیارد دلار بود که سال گذشته به 12.5 میلیارد دلار کاهش پیدا کرد و در این دولت تلاش‌های بسیار مجدانه‌ای برای ...
   صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) از برگزیدگان اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی، ‌معدنی و تجاری حمایت می‌کند.
   صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از شرکت‌های حوزه صنایع الکترونیک جهت حضور در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس(GITEX) 2017 حمایت می‌کند.
   خبرهای خوش رییس سازمان توسعه تجارت برای صادرکنندگان کالای ایرانی در یزد:
   رییس سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به اقدامات قابل توجه دولت یازدهم در بستر سازی برای توسعه صادرات، برای صادرکنندگان کالاهای ایرانی خبرهای خوشی داشت و از تخفیف ویژه برای صادرات کالا به کشورهای ...
   با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی مسئول تدوین واجرای برنامه های اجرایی بسته های رونق تولید و اشتغال شد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال از سوی دولت، با تأمین منابع داخلی بانک‌ها و بخشنامه بانک مرکزی، حدود 10 هزار واحد تولیدی راکد و غیرفعال کشور احیا خواهد شد.