• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور:
   رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در مصاحبه با خبرنگار شاتا از شکسته شدن انحصار خرید برگ توتون و تنباکو از کشاورزان خبر داد.
   معاون سازمان توسعه تجارت در گفت و گوی اختصاصی با شاتا گفت: 31 میلیارد و 593 میلیون دلار کالای غیر نفتی در 9 ماه امسال از کشور صادر شده است.
   رایزن بازرگانی ایران در افغانستان گفت: با سفر هیاتی از مسئولین اقتصادی استان سیستان و بلوچستان به قندهار، نخستین نمایشگاه مشترک ایران و افغانستان در این شهر گشایش یافت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت 821 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۹۲ واحد تولیدی این استان خبر داد.
   نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در نایروبی پایتخت کنیا 15 تا 18 بهمن سال جاری برگزار می‌‌شود.
   سازمان توسعه تجارت در نظر دارد هیات تجاری ـ بازاریابی را در زمینه گردشگری و صنایع وابسته با هدف توسعه روابط تجاری و گردشگری ایران و آلمان و همچنین شناساندن ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری کشورمان به ...
   تعداد 180 فقره کارت بازرگانی در نه ماهه سال جاری در مازندران صادر شد .
   رئیس اتاق اصناف ایران:
   رئیس اتاق اصناف ایران گفت: امسال برای نخستین بار پیشنهاد اختصاص بسته حمایتی در قالب ۱۰ هزار میلیارد تومان به صنوف تولیدی داده می شود.
   سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:
   سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: ظرفیت گیاهان دارویی در استان گلستان برای تقویت طب سنتی و ایجاد اشتغال مورد توجه قرار گیرد.
   با تلاش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان صورت گرفت:
   سخنگوی سازمان حمایت مصرف کننده و تولیدکنندگان گفت : آن دسته از واحدهایی که خودسرانه قیمت کره را افزایش داده بودند با تلاش و پی گیری های این سازمان قیمت کره را به نرخ قبلی خود بازگرداندند.