• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرکل نظارت بر خدمات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان:
   مدیر کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت : با آپراتورهای متخلف تلفن همراه در چهارچوب قوانین و ضوابط موجود برخورد خواهد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: براساس آخرین آمار گمرک ایران، ارزش کل صادرات استان هرمزگان در نه ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 62 درصد افزایش یافته است.
   مدیرکل بازرسی و امور قاچاق سازمان حمایت اعلام کرد :
   مدیرکل بازرسی و امور قاچاق سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از تصمیم این سازمان برای مقابله با عرضه کالای قاچاق در فضای مجازی خبر داد.
   رییس سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده :
   رییس سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده با اعلام اینکه تولیدات لبنی مانند ماست ، شیر و پنیر جزو اولویت های این سازمان در زمینه نظارت هستند تاکید کرد : تولید کنندگان حق ندارند بدون طی فرآیند ، ...
   رییس سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده:
   رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت : حمایت از تولید داخل نباید به زیان مصرف کننده باشد و مصرف کننده باید بتواند کالای باقیمت و کیفیت مناسب را تهیه و خریداری کند.
   با حمایت صحا صورت گرفت:
   یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید مبدل‌های قدرت (Power Convertor) با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) اقدام به توسعه تولید و برندسازی بین المللی جهت صادرات منابع ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان گفت: تاکنون 100 مورد عقد قرارداد برای پرداخت 106 میلیارد تومان تسهیلات در بانک‌های عامل ...
   رییس اتاق اصناف ایران:
   رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: با پیشنهاد اتاق اصناف ۱۰۰ هزار واحد صنفی تولیدی کوچک و متوسط از تسهیلات حمایتی دولت بهره مند می شوند.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج میلیون دلار کالا از این استان در 9 ماه گذشته صادر شد.
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران:
   گفت : 954 شرکت و بنگاه اقتصادی مستقر در شهرک های صنعتی در حوزه ی صادرات فعال است.