• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   متخصصان کشورمان با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) سیبل الکترونیکی ورزش تیراندازی تولید کردند.
   سازمان توسعه تجارت ایران در نامه‌ای به گمرک با استناد به مصوبه هیات وزیران فهرست کالاهای یارانه‌ای را به گمرک کشور ابلاغ کرد.
   مجتبی خسروتاج خبر داد:
   قائم مقام وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از برنامه های حمایتی این سازمان برای افزایش نقش و جایگاه زنان در توسعه صادرات غیرنفتی کشور خبر داد.
   عضو هیات مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: این صندوق نهادی برای همه صادرکنندگان است و هم اینک 860 صادرکننده کشور از خدمات صندوق استفاده می کنند.
   همزمان با نمایشگاه گلفود دبی
   همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی محصولات و صنایع غذایی و کشاورزی گلفود دبی 2017 هیات تجاری و اقتصادی ایران عازم امارت متحده عربی می شود.
   نمایشگاه عرضه مستقیم کالا فروش بهاره از 28 بهمن تا 7 اسفند در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می شود.
   رئیس اتاق اصناف بهارستان:
   رئیس اتاق اصناف بهارستان با اشاره به وجود ۲۱ هزار واحد صنفی در شهرستان بهارستان از ساخت و سازهای ناایمن و فاقد استاندارد در این شهرستان انتقاد کرد.
   خسروتاج در بازدید از نمایشگاه خودرو خبر داد:
   رئیس سازمان توسعه تجارت ایران در مراسم افتتاحیه نمایشگاه خودرو گفت : در ده ماهه امسال یک میلیون دستگاه خودرو سواری در کشور تولید شده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته، حدود 42 درصد رشد داشته است.
   سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی خبر داد:
   به منظور کاهش سطح عمومی قیمت شکر، عرضه این محصول از محل موجودی کارخانجات قندوشکر و شرکت بازرگانی دولتی ایران با قیمت‌های مصوب انجام می‌شود.
   رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد:
   رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با تصمیم دولت سه کالای اساسی برنج، شکر و روغن از طریق نمایشگاه‌های بهاره در اختیار مردم قرار می ‌گیرد هرچند که باید اذعان داشت در این کالاها کمبودی نداریم.