• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک صورت گرفت:
   رله دایرکشنال عددی توسط یک شرکت مستقر در مرکز رشد پژوهشگاه نیرو و با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) طراحی و به تولید نیمه صنعتی رسید.
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور:
   رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در گفت وگو با خبرنگار شاتا در خصوص طرح جدید مطرح شده در مجلس شورای اسلامی با موضوع لغو قانون انحصار دخانیات گفت: این طرح را دارای 7 ایراد اساسی ذکر ...
   رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان عنوان کرد:
   رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان در گفت و گو با شاتا عنوان کرد : فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه ای در راستای برخورد با شرکت های هرمی آغاز شد .
   رایزن بازرگانی ایران در اندونزی گفت: نشست رو در رو و همچنین نمایشگاه محصولات نانوفناوری ایران در اندونزی برگزار خواهد شد.
   مهندسان شرکت دانش‌بنیان کارن موفق شدند با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) کانکتورهای الکتریکی را طراحی و تولید کنند تا به این ترتیب گام بلندی برای جلوگیری از واردات این ...
   معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه ریزی دولت برای ایجاد 450 هزار فرصت شغلی در بخش صنعت، معدن و تجارت در سال جاری در کشور خبر داد و گفت: 50 درصد برنامه ها برای ایجاد فرصت ...
   با حضور رئیس سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد:
   باحضور رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، طی نشستی، موضوع بازار کاغذ مانند ابعاد تولید، نیاز داخل، بازار، مبادی وارداتی، ترتیبات بانکی حاکم و قیمت محصولات جهانی و داخلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
   دبیر کارگروه راهبری توسعه خدمات الکترونیک وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت:‌ در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ، وزارت صنعت، معدن وتجارت به همراه سازمان ها و شرکت های وابسته با بیش از 17 سامانه ...
   مدیر فنی شرکت بنیان مرصوص دامون از ساخت نمونه آزمایشگاهی دستگاه پالس اکسی‌متر بیمارستانی توسط این شرکت و با حمایت صندوق صحا خبر داد.
   معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت:

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: فعالیت مرکز تجارت جهانی ترکیه در ایران به معنای واردات پوشاک ترک به کشور نیست و این شرکت تاکنون اقدامی مغایر قانون انجام نداده است.