• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   کارگاه آموزشی "تقویت نقش توافق های تجاری ترجیحی در تجارت منصفانه و فراگیر" با هماهنگی کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا و اقیانوسیه در تهران برگزار شد.
   با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک صورت گرفت:
   یک شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری استان فارس با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)، سیستم‌های هوشمند منازل و ساختمان‌های مسکونی ارزان قیمت را تولید کرد.
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه نجارت خبر داد:
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با هیات زیرساخت الکترونیک استان لیائونینگ چین، زمینه‌های همکاری هرچه بیشتر دو طرف را بررسی کرد.
   مدیر کل امورحقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد:
   مدیرکل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، عملکرد تلفن 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها را در تیر ماه سال جاری تشریح کرد.
   ولی ملکی عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای رقابت تاکید کرد:
   عضو ناظر مجلس در شورای رقابت گفت: ارتباطات قوی در دولت و با دفتر مقام معظم رهبری و سابقه موفق هشت ساله وزارت در وزارت بازرگانی، شریعتمداری را به فردی مناسب برای وزارت صنعت، معدن و تجارت تبدیل کرده ...
   خسروتاج عنوان کرد:
   قائم‌مقام وزیر در امور تجارت و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد که واردات خودرو در 6 ماه آتی می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ها شود زیرا عرضه نسبت به دوره مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش یافته ...
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک عنوان کرد:
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با اشاره به رشد 121 درصدی مبلغ ضمانت‌نامه‌ها در چهار ماهه 96 گفت: تعداد ضمانت‌نامه‌ها در چهار ماهه ابتدای 96 نسبت به مدت مشابه در سال 95 رشد 37 درصدی داشت.
   نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارنامه مدیریتی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت وی را دارای سابقه و تجربه خوبی در حوزه بازرگانی دانست.
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران خبر داد :
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران از آمادگی برای اعطای کارگزاری به مناطق خبر داد و گفت؛ با توجه به اهمیت توسعه صادرات برای خروج کشور از شرایط رکود اقتصادی و ایجاد تعادل در بازار ارز، از تمام امکانات ...
   نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی نقطه مثبت شریعتمداری را روابط خوب او دانست.